Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krzysiekk1

8
Youtube-red  Krzysiekk1
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCvcsTHS...AyAOSmDPAg
Co nagrywasz: Głównie Let's Playe z wielu gier, ale na kanale są też VLOGI ;)
Są to gry min. Left4Dead2, Tomb Raider, Rocket League, Symulator Farmy 2015, Rising World, The Forest.
Osiągnięcia: Ponad 100k wyświetleń filmów na kanale.
Wiek:16
Opis:
Na YouTubie siedzę juz dobre 3 lata. Jak mogliście zauważyć, nagrywam Let's Playe z gier. Dlaczego akurat Let's Playe? Bo lubię sie dobrze bawić, a chcę też ażeby inni się dobrze bawili. Dlatego nagrywam praktycznie każdą grę, w którą chcę zagrać. Nie są to jednak tylko gry na PC, również są to od niedawna gry na PS4 oraz VLOGI dla urozmajcenia. Interesuję się także informatyką, oraz montażem filmów, jedno idzie w parze z drugim, także lubię to co robię. :)

RANDOMOWY FILM:


0 +1
3
RE: Krzysiekk1
Bardzo fajny kanał ja nie dopatrzyłem się niczego co by mi jakoś przeszkadzało w zasadzie same plusy
+Dobra jakość dźwięku
+HD
+Bardzo fajny dobór gier
+Świetna grafika kanału mógłbyś mi dać namiary na grafika chyba że ty zrobiłeś ten baner ;D
+Posegregowane playlisty
ja zostawiam suba i zapraszam do mnie pozdro :)
1 +1

8
RE: Krzysiekk1
Dzięki za opinie, sam robiłem banner :D
0 +1

166
Youtube-green  RE: Krzysiekk1
W takim razie przejdę do oceny w formie +/-

Plusy:
- Avatar
- Banner
- Zagospodarowanie strony głównej
- Miniaturki (trochę proste, ale przyjemne dla oka)
- Jakość Video
- Jakość Audio
- Playlisty
- Info o kanale

Minusy:
- Mikrofon (nie wiem, czy to ja mam jakieś dziwne słuchawki, ale dźwięk wydaje mi się stłumiony)
- Momentami trochę nudny komentarz (ale tylko momentami :D)

Poprawić mikrofon, popracować trochę nad komentarzem i będzie git!
Pozdrawiam :)
1 +1

8
RE: Krzysiekk1
Dzięki za opinie, również pozdrawiam! :)
0 +1

3
RE: Krzysiekk1
Ja się bardziej skupię na ocenieniu twojego kanału nie w sposób plusów czy minusów ale bardziej opisowo mam nadzieje , że się zrozumiemy.Czasami nie rozumiem tego ,że materiał jest lepszy od większych jutuberów ale nie zostanie on zauważony twoje filmy są bardzo ciekawe, w miniaturkach widać stawiono na prostotę jednak przykuwają oko i nie można im nic zarzucić.Pokazanie swojej twarzy jest odważne gdyż dużo osób potrafi napisać komentarz nie dotyczący filmu lecz dotyczący twojej twarzy co czasami bywa żenujące za kamerke mega kciuk.Twoim bannerowi na kanale nie można nic zarzucić nie wiem co mam powiedzieć natomiast o filmikach z Krzysiem bo z jednej strony jest to dosyć zabawne ale z drugiej strony czy to nie jest pewnego rodzaju próbowanie wybicia się na większe grono odbiorców? bardzo chętnie usłyszę twoją odpowiedz na to pytanie.Mikrofon co do niego mam pewne zarzuty bo słychać buczenie straszne pewnie zbierane od odgłosu komputera dlatego radzę ci byś zrobił sobie a zarazem skuteczny "pokoik studyjny" mam na myśli to żeby wziąć doniczkę dosyć dużą wyciąć otwór na mikrofon , od wewnątrz przykleić przylepić lub coś innego byle by się trzymało wytłaczanki na jajka i wtedy gdy wsadzisz tam mikrofon na pewno twój głos nie będzie zawierał buczenia szumienia itd. Jakoś video nic dodać nić ująć bardzo dobra zastanawia mnie jakiego używasz programu chętnie podyskutowałbym na ten temat może mógłbym ci pomóc nawet w poprawieniu video.Co jeszcze mogę powiedzieć czasami w grach możesz podyskutować na jakimś temat nie tylko co ci się przytrafiło w tej grze ale również na kogo pójdziesz głosować na wybory co sądzisz o danych kandydatach a jeśli nie lubisz polityki to jak próbujesz rozwijać swój kanał. Troszkę mało czasu mam więc więcej się nie będę rozpisywać ale mam nadzieję że usłyszę jakąś odpowiedz i nie ukrywam może jakiś skromny rewanżyk z twojej strony. Dziękuję że mogłem się wypowiedzieć i pozdrawiam :)
1 +1
8
RE: Krzysiekk1
^Dziękuję za opinię, pozdrawiam! :)
0 +1

29
RE: Krzysiekk1
Zacznę od komentarza bo to jest najgorsze w kanale. Wg mnie jest taki nudnawy, nie porwały mnie jakoś twoje LP, ale pewnie za jakiś czas wszystko to się zmieni. Im więcej filmów nagranych tym lepszy komentarz. Dobrze, że masz dobrą jakość mikrofonu, dobrze się słucha. Video to taki standard, zwykłe 720p. Nie musisz podciągać do 1080p, ale byłoby miło dostać 60fps. Co do wyglądu kanały, avatar i baner są spoko. Miniaturki mi się nie spodobały, bo to zwykły obrazek z Google + liczba. Taka miniaturka z Rising World np jest lepsza. Do takich odcinków jak CS:GO dodałbym w tle muzykę. W takim Agar.io dodałeś. Zauważyłem też, że czasami gdy cię zagłuszają, ściszyłbym je jeszcze o odrobinkę.

Powodzenia w dalszym kręceniu!
1 +1

455
Automatyczna odp - Krzysiekk1
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
0 +1

www