Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RKGaming

1
Youtube-red  RKGaming
Link do kanału:


Co nagrywasz:

Aktualnie nagrywam League Of Legends,lecz planuję też nagrywać inne gry(ale nie chcę nagrywać nic na siłę bo to sensu nie miałoby)

Osiągnięcia:

Przez 2 tygodnie zdobyłem 32 subskrypcje oraz 807 wyświetleń dla mnie i tak jest to już sukces.

05-05-2015 1000 wyświetleń
15-05-2015 55 subskrypcji
21-05-2015 2000 wyświetleń

Wiek:

17 lat

Opis:

Nazywam się Robert mam 17 lat i już dawno chciałem nagrywać na YouTube lecz wiedziałem,że to nie "wypali" ponieważ byłem po prostu za młody.Teraz postanowiłem,że spróbuje i nagram pierwszy film - nagrałem Minecraft'a i o dziwo następnego dnia było 10 łapek w górę oraz 1 w dół co bardzo dodało mi otuchy i tak zacząłem swoją przygodę z YouTube.
Wiem,że czeka mnie jeszcze dużo pracy dlatego piszę tutaj bo na pewno są tu lepsi YouTuberzy którzy dadzą Ci rady,
więc ja też proszę o opinie,rady.

Przykładowy film:

0 +1
1
RE: RKGaming
Czy mógłby ktoś wyrazić opinie?
0 +1
18
RE: RKGaming
Powiem Ci tak Kolego podoba mi się jakoś twojego wideo, audio. Nic złego nie mogę też powiedzieć o grafice kanału. Dlatego wszystko przed Tobą, bo nagrywasz na luźie i widać, że są na to ludzie chętni aby to oglądać, oby tak dalej! :)
Akurat jeśli chodzi o te dwie gry to nie jestem ich zwolennikiem ale zostawiam suba i jeśli będziesz nagrywał coś innego to z chęcią to zobaczę. Zapraszam również do mnie, prosiłbym o Twoją subiektywną ocenę. :) Pozdrawiam
0 +1
www
1
RE: RKGaming
TheGroOfile napisał(a):Powiem Ci tak Kolego podoba mi się jakoś twojego wideo, audio. Nic złego nie mogę też powiedzieć o grafice kanału. Dlatego wszystko przed Tobą, bo nagrywasz na luźie i widać, że są na to ludzie chętni aby to oglądać, oby tak dalej! :)
Akurat jeśli chodzi o te dwie gry to nie jestem ich zwolennikiem ale zostawiam suba i jeśli będziesz nagrywał coś innego to z chęcią to zobaczę. Zapraszam również do mnie, prosiłbym o Twoją subiektywną ocenę. :) Pozdrawiam

Dzięki ;)

Oczywiście planuję nagrywać też inne gry
0 +1
1
RE: RKGaming
Zapraszam Was na mój pierwszy Unboxing i znowu liczę na Waszą opinie0 +1
1
RE: RKGaming
Cześć!

Zapraszam Was na kolejny odcinek ze Sky Warsów na moim kanale w tym odcinku zrobiłem małe podsumowanie mojego kanału po 3 tygodniach od rozpoczęcia.
Liczę,że obejrzycie i ocenicie mój film jak i kanał.

PS.Tak wiem powinno być cięcie w jednym miejscu
0 +1
166
RE: RKGaming
Ja osobiście nie jestem fanem ani graczem Minecraft'a, tak więc wypowiem się tylko w rzeczach, w których mogę się wypowiedzieć.
Jakość materiałów jest OK, radzę używać na nagraniach albo maksymalnej rozdzielczości twojego monitora, albo wygładzania (Anti-aliasing), żeby zamaskować tą rozdzielczość i nie kłuło niektórych to w oczy. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo dla mnie liczy się bardziej przekaz, niż jakość, ale niektórym może to przeszkadzać. Jakość mikrofonu też jest taka sobie, radzę odszumiać, bo jak się zrobi trochę głośniej, to wyraźnie słychać szum (nie wiem, czy to twój mikrofon, czy kogoś z twoich kolegów) ale trzeba coś z tym zrobić.
Tak jak wspominałem, nie przepadam za Minecraftem, więc wstrzymam się od opinii nad tematyką kanału.

Moim zdaniem musisz jeszcze dużo się uczyć, ale jesteś na dobrej drodze.
Grunt to motywacja, której niestety niektórym brakuje.
Pozdrawiam!
1 +1

1
RE: RKGaming
Dzięki za opinie.
Wiem czeka mnie jeszcze bardzo dużo pracy ale według mnie właśnie na tym to wszystko polega aby starać się być coraz lepszy w tym co się robi
0 +1

1
RE: RKGaming

Dzisiaj na moim kanale pojawił się nowy film - zapraszam do oceniania go
0 +1

1
RE: RKGaming
Zapraszam Was na kolejny odcinek na moim kanale0 +1