Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AdSense - pytanie.

1
Youtube-red  AdSense - pytanie.
Elo, wiecie dlaczego w zakładce "RPM Strony" w "od początku" mam 27,94 zł, a w "Szacunkowych zarobkach" w "od początku" mam 0,00 zł i jak dobije 30 zł to nie będę mógł wypłacić? Albo jakoś to się przeniesie na "Szacunkowe zarobki"? :)
z góry dzięki :)
0 +1
0
RE: AdSense - pytanie.
Masz partnerstwo? Jeśli tak to wiedz że każde partnerstwo posiada swoje "minimum" czyli że musisz mieć minimum $ aby to wypłacić. Teraz podam przykład: partnerstwo XYZ (wymyślone na szybko) ma minimum 100$ abyś to mógł wypłacić.
0 +1

1
RE: AdSense - pytanie.
No to mówię że mój próg wynosi 30 zł.
0 +1
0
RE: AdSense - pytanie.
Kamciu napisał(a):No to mówię że mój próg wynosi 30 zł.
To jeżeli partnerstwo się do niczego nie przyczepi to spokojnie dostaniesz wypłatę.
0 +1

1
RE: AdSense - pytanie.
Wypłaty z tego RPM strony, tak?
@edit Mam w "RPM strony od początku" 41,93 zł - dostanę to do wypłaty? Jak tak to po jakim czasie? I kiedy będę mogł dodać metodę płatnosci? Proszę o wytlumaczenie mi tego tutaj, bo na AdSense Support to nie za bardzo opisali :P
0 +1
20
RE: AdSense - pytanie.
Jesteś w AdSense i próg wynosi 30 zł? Jak to jest ogólnie? Bo ja od dawna jestem w AdSense, miałem kiedyś pierwszą wypłatę, jakoś 300 złotych, teraz na moim koncie uzbierało się 101 zł, no ale wiadomo, próg chyba jest większy bo pieniądze powinny być przelane automatycznie na moje konto, no ale nie zostały przelane, więc ten próg jest większy, tak?
0 +1