Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gry podobne do WoW'a

11
Gry podobne do WoW'a
Witam poszukuje gry podobnej do World of Warcraft, z racji tego, że właściwie grałem we wszystkie części wowa i osiągnąłem max lvl i powiedzmy itemki end game naszła mnie ochota na coś nowego, ciekawego. Jakie są wasze propozycje? dawajcie nazwy lub linki do gier :3 z góry dzięki :)
0 +1
46
RE: Gry podobne do WoW'a
Vindictus, dziś skończyłem w nią grać bo wydałem około 2kkk na broń i n końcu mi ją spalił xD fuck logic ale polecam bo ma zajebiaszczy system walki!!
Newervinter online, zamierzam zagrać, grałem wcześniej więc mam lekkie doświadczenie, denerwuje mnie w każdym mmo latanie od punktu do punktu..
War thunder, wiem ze to nie gra jak wow ale polecam szczelić sobie z samolociku :D
RaiderZ, gralem troche kiedyś na starym sprzęcie, dziwna gra ale dobra mechanika tak samo jak w vindictusie

W war thundera gram, z nowymi aktualizacjami troszkę przeginają bo samoloty coraz gorsze, a co do czołgów to się nie da grać w nie, ale polecam jeśli chcesz pograc z znajomym/rodziną/dziewczyną
1 +1

www
1
RE: Gry podobne do WoW'a
Najbliższe mmorpg, które można porównać do WoW'a pod względem mechaniki i ogólnej rozgrywki jest Star Wars: The Old Republic. Bardzo polecam ta gre ze względu na rozbudowany motyw fabularny i każdy maniak Star Warsow, na pewno doceni tego mmorpg'a.
1 +1
www
20
RE: Gry podobne do WoW'a
Allods Online - lekka kopia wow'a niestety na serverach f2p jest totalny p2w, ale na serverach z abonamentem wszyscy są równi bo nie ma itemshopu. Bardzo spodobał mi się ten mmorpg jednego powodu - system podróżowania na dungeony/raidy przez kosmos własnym statkiem który może zostać upgradowany i można zmienić wyglądać(zmiany armat, silnika itp, oraz meble dodający tylko efekt wizualny), podczas takiej podróży możesz walczyć z mobkami i mini bosami.

Rift - gra f2p w której nie mą dużego p2w, zaciekawiło mnie w tym mmorpg podział na 4 role, czyli healer, tank, dps oraz support. Miło wspominam chwilę spędzone w tej grze, może przez mocną, dobrą gildie. Pamiętam że był podobny system co w gw2 mianowicie, po ociągnięciu max lvl, mogłeś nadal wbijać lvl który dawał mi specjalny exp do rozwijania pasywek.

GW2 - mało ma wspólnego z wowem, ale mogę ci polecić tego mmo, kupując teraz dodatek dostniesz podstawkę za free. System WvWvW jest prze kozacki, ale niestety że słabym komputerem przy wiekszych walkach +30 vs +30 będziesz miał pokaz slaidów, nawet na minimalnych wymaganiach. Trochę casualowa ale jeżeli skupisz się na wszystkich aspektach gry (pve, pvp, wvw) będziesz miał zajęcie na sporo dni,tygodni, a czasami nawet miesięcy jeżeli cie gra wciągnie.
0 +1