Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marvolo Games

0
Youtube-red  Marvolo Games
Link Kanału: Marvolo Games
Opis Kanału:
Siemanko, jestem Marvolo i zapraszam was do odwiedzenia mojego kanału. Kanał powstał dwa lata temu, ale do tej pory nie udało mi się zebrać jakiejś imponującej ilości widzów. Obecnie jest ich około 8500. Na moim kanale jest już ponad 1000 filmów i większość z nich to Let's play'e. Filmami, które cieszą się największą popularnością są materiały z serii gier Total War. Chociażby taka seria jak ta:Jednak nie tylko Total War'ami mój kanał stoi. Uwielbiam historię a więc nie mógł bym odpuścić nagrania materiałów z gry jak Enemy Front, czy .
Lubię też sobie pogdybać "Co By Było Gdyby?", tak więc nie mogło zabraknąć takich serii jak alternatywna Historia w [url=https://www.youtube.com/watch?v=RPcQLsn6VP0&list=PL2tMIOGrDZ0RLBpQQqc-2OvQx-w3pZNPm]Battlestation: Pacific Kampanii Japońskiej
.
Nie boję się także klasycznych RTS'ów. Takich jak Najnowsza seria na kanale z Starcraft'a 2 czy też jedna z nielicznych na polskim YT seria z Grey Goo.Nie gardzę także strategiami z gatunku 4X. Takim jak: Endless Legend czy Civilization V.
A więc podsumowując, na moim kanale każdy znajdzie coś dla siebie. A to są tylko nieliczne przykłady serii jakie możecie u mnie znaleźć. Obecnie na kanale znajduje się 60 serii z różnych gier i chyba wszystkich gatunków. Nie tylko tych wymienionych powyżej ale również z RPG'ów czy Wyścigówek. A więc nie pozostaje nic innego jak bardzo serdecznie zaprosić was do zerknięcia na mój kanał. Pozdrawiam i Zapraszam. :)
0 +1