Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kocham gotować vol.2

1
Kocham gotować vol.2
cześć, tak jakoś mnie natchnęło aaby rozwinąć temat o kocham gotować. Dlaczego? ponieważ zauważyłem że ostatnio coś mu hejty wpadają, jak myślicie? widzowie się znudzili? czy denerwuje ich jak coś reklamuje?

zapraszam do dyskusji
0 +1

www
115
RE: Kocham gotować vol.2
Włączył płatne subskrybcje i ludzie się wielce oburzyli.
1 +1

199
RE: Kocham gotować vol.2
no cóż, może niektórzy ludzie musieli załapać, że jego rzyganko jest pod publikę, do tego kiepsko idzie mu lokowanie produktów, bo jest cześto zbyt nachalne:D
0 +1

29
RE: Kocham gotować vol.2
Ja o panu Ogińskim wyrobiłem sobie zdanie po tym słynnym już filmiku z tatarem, gdzie wykazał się jakimkolwiek brakiem wiedzy i używał słów "chemia, chemia, chemia"(tu polecam filmik BrzydkiegoBuraka, który ładnie go podsumował) i wtedy można było myśleć że pan Ogiński będzie promował zdrową żywność, tymczasem on brnął w swojej hipokryzji i testował np. tanie cole(a przecież to też sama "chemia chemia chemia", ale tu pan Piotr już nie miał z tym problemu)
1 +1

178
RE: Kocham gotować vol.2
Lisiu007 napisał(a):Ja o panu Ogińskim wyrobiłem sobie zdanie po tym słynnym już filmiku z tatarem, gdzie wykazał się jakimkolwiek brakiem wiedzy i używał słów "chemia, chemia, chemia"(tu polecam filmik BrzydkiegoBuraka, który ładnie go podsumował) i wtedy można było myśleć że pan Ogiński będzie promował zdrową żywność, tymczasem on brnął w swojej hipokryzji i testował np. tanie cole(a przecież to też sama "chemia chemia chemia", ale tu pan Piotr już nie miał z tym problemu)

ja tam praktycznie zawsze odczuwałem niechęć to oglądania jego filmików, najbardziej gdy tak te zdania.. wydłużał nie wiem jak to ująć :F po prostu coś w nim jest takiego co mnie odrzuca
1 +1

www
536
RE: Kocham gotować vol.2
Obejrzę raz na rok jakiś starszy film, który akurat mi wyskoczy, kiedy wpisuję coś po polsku (chodzi o żarcie, przepis), ale zazwyczaj i tak wpisuję po angielsku... Bo po prostu lepsze filmy. A to, czy ma płatne suby, czy płatne lajki to już jego sprawa.
1 +1

www