Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ziomano

15
Youtube-blue  Ziomano
Link do kanału: Ziomano
Co nagrywasz: Recenzje, Top 10 popularnych gier, PPG - Po Prostu Gameplay, Przegląd Prasy (OPSM UK) - wszystko związane z PlayStation
Osiągnięcia: Prowadzę dość popularny FB Dla Gr4czy - Wszystko o PlayStation 4 (3000+ fanów), jeden z moich filmików przebił granicę 15k wyświetleń a przy ok. 400 subach to chyba dobrze ;)
Wiek: 27
Opis:

Hej, jestem Zioman. Jestem graczem z dość długim stażem, a od jakiegoś czasu koncentruje się wyłącznie na grach z PlayStation 4. Od grudnia ubiegłego roku prowadzę profil na FB Dla Gr4czy - Wszystko o PlayStation 4, gdzie zamieszczam najnowsze nowinki, heheszki, opinie i sporadycznie konkursy. Wszystko związane z konsolami PlayStation, oczywiście.

Teraz chciałbym rozwinąć swój kanał pod kątem recenzji gier - myślę, że moje materiały są dość znośne dla oka i ucha, pomagają poznać najnowsze tytuły z PS4. Kanał jest całkowicie pozbawiony gimbohumoru i tak pozostanie - najważniejsze są dla mnie rzetelne fakty, podane w przyzwoitym sosiwie.

Nie nastawiam się na jakikolwiek hajs z YT - chciałbym móc po prostu trafiać do większej liczby graczy, którzy szukają informacji dotyczących ich konsoli. Mam dość sporą wiedzę na ten temat, chętnie i często pomagam czytelnikom na FB i to właśnie ta interakcja z ogarniętą grupą graczy sprawia mi największą przyjemność.

Moja ostatnia recenzja:Liczę na komentarze, sugestie i subskrypcje - jeśli akurat kanał przypadł Wam do gustu :)
0 +1

www