Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Granie w kilkumiesięczne gry

8
Granie w kilkumiesięczne gry
Siemanko!

Co sądzicie o graniu w kilku miesięczne gry na kanale? Takie powiedzmy 2-3 miesiące po premierze danej gry??

Wydaje mi się, to najgorsza ze wszystkich możliwości bo:

1. Zaraz po premierze taka gra jest najczęściej oglądana, i po 2-3 miesiącach będzie już XX zakończonych serii z nią.
2. Mało kto szuka gier, które wyszły kilka miesięcy temu, zazwyczaj ludzie szukają albo nowości albo na prawdę bardzo fajnych gier, które nie kończą się tylko na skończeniu kampanii na singlu (Wiedźmin, MadMax, itp.).

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
1 +1

10
RE: Granie w kilkumiesięczne gry
Pozostaje Ci albo tworzyć ciekawe filmy z tych gier, które już są na YT (jakieś interesujące opowiadania, ciekawa narracja itp.) lub szukać jakichś mniej reklamowanych gier, niekoniecznie wysokobudżetowych i z nich nagrywać. Obecnie gier jest tak dużo, że w obliczu medialnej nagonki na produkcje kolosów rynku, mniejsze gry często są pomijane pomimo tego, że są dobre.
0 +1

www
340
RE: Granie w kilkumiesięczne gry
Kukiman napisał(a):Zaraz po premierze taka gra jest najczęściej oglądana, i po 2-3 miesiącach będzie już XX zakończonych serii z nią.

Pozwól, że podzielę się z Tobą moją złotą regułą: miej w d... poważaniu, to co się dzieje na YouTube. Kompletnie. To TWOJE hobby i to ty masz z niego czerpać frajdę. Dorwałeś Wiedźmina 3 pół roku po premierze? Kochasz tę grę? Chcesz się podzielić nią ze swoją widownią? Śmiało.

Im wcześniej przestaniesz patrzeć na "prawdopodobieństwo" analityczne i durnoty pokroju statystyk i tego "co warto", tym dłużej będziesz z tegoż hobby czerpał frajdę. Chyba, że na tym Ci nie zależy - wtedy powodzenia w wyścigu szczurów i wrzucaniu hurtowo byle jakich materiałów :-)
10 +1

www
6
RE: Granie w kilkumiesięczne gry
Kolega wyżej dobrze gada polać mu :D
0 +1
36
RE: Granie w kilkumiesięczne gry
Gdyby to co mówisz było prawdą to w roku pańskim 2015 nie było osób które wybiły się na skajrimach czy sanandreasach, a uwierz mi, są...
0 +1

www
10
RE: Granie w kilkumiesięczne gry
Zwłaszcza, że sporo osób, które nagrywają po premierze, przeleci dany tytuł z grubsza aby naklepać odcinków i te materiały są zwyczajnie nieciekawe pod względem rozrywkowym (jakiś wgląd w produkt dają, ale wydaje mi się, że ludzie oglądają filmy z gier nie tylko dla oglądania gry :P
0 +1

www
178
RE: Granie w kilkumiesięczne gry
"Co sądzicie o graniu w kilku miesięczne gry na kanale? Takie powiedzmy 2-3 miesiące po premierze danej gry??"

serio? przecież to jeszcze nowe gry..
0 +1

www