Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kvantovy

1
Youtube-blue  Kvantovy
-Link do kanału: Kvantovy

-Co nagrywasz: Głównie gry strategiczne, RTS, retro (ale nie aż tak retro).

-Osiągnięcia: Ponad 600 subów, łohoł.

-Wiek: 24

-Opis: Większość gier, które są mi bliskie, nie posiadają zbyt wielkiej popularności na polskim YT. O ile na zachodnich kanałach łatwo jest znaleźć RTSy, mody do C&C, Star Wars: EAW i tym podobne materiały, na naszej rodzimej scenie zasadniczo panuje hegemonia tytułów mainstreamowych. 
Nagrywając filmy na mój kanał, staram się tę sytuację nieco zbalansować.-Przykładowe filmy:
0 +1
www
18
RE: Kvantovy
Postanowiłem, że ocenię Twój kanał! Po wejściu w link ukazuję mi się tło i avatar którę według mnie przydałoby się zmienić, na takie które bardziej kojarzyłyby się z tym co nagrywasz, z Tobą samym. Wchodząc w zakładkę informację owszem jest tam coś wpisane ale fajnie byłoby zobaczyć tam jakieś informację o Tobie. :) Po wejściu w zakładkę wideo widzę, że wrzucasz filmy regularnie czyli jest bardzo dobrze, miniaturki filmów są przejrzyste i łatwo określić o co chodzi w filmie. :) Odpaliłem film z wiertłem i wideo i audio stoją na fajnym wysokim poziomie. Głos masz dobry, mówisz wyraźnie! Kanał jest rozwojowy, czekamy tylko na więcej widzów, jestem jak najbardziej na TAK! Zapraszam Cię również do mojego tematu związanego z moim kanałem TheGroOfile, Pozdrawiam :)
0 +1
www
2
RE: Kvantovy
Wić tak Panie...
Wchodzę na kanał.
Banner no może być chociaż fajnie byłoby zobaczyć pod tymi napisami jakieś fajne tło :P.
Avatar spoko, chociaż nie wiem co oznacza :c
Odpalam najnowszy filmik.
Audio spoko, jakość 720p. Jest dobrze :D
Brakuje mi kamerki, ale to kwestia gustu :), a sama kamerka do Let's Play też swoje kosztuje, sam wiem :x.
Długość filmiku przeraża, a sama gra jak widać charakterystyczna, co mnie trochę nie zachęca do dłuższego obejrzenia, ale to zależnie po prostu kto jaką grę lubi :).
Kanał na poziomie, fajny głos :).
Z całego serca polecam owy kanał, jeśli ktoś lubi te gry :).
0 +1
1
RE: Kvantovy
Dzięki za opinie, wziąłem obie pod uwagę i trochę podziałałem.

Cytat: ukazuję mi się tło i avatar którę według mnie przydałoby się zmienić, na takie które bardziej kojarzyłyby się z tym co nagrywasz, z Tobą samym. Wchodząc w zakładkę informację owszem jest tam coś wpisane ale fajnie byłoby zobaczyć tam jakieś informację o Tobie.

Cytat:Banner no może być chociaż fajnie byłoby zobaczyć pod tymi napisami jakieś fajne tło [Obrazek: tongue.gif].
Avatar spoko, chociaż nie wiem co oznacza :c
Avatar nie oznacza nic ;)  Ot symbol który kiedyś wymyśliłem i uznałem, że będzie dobry jako symbol kanału. W sumie zmieniłbym go na coś innego, ale nie mam pomysłu na co.
Banner i Informacje przeprojektowałem aby bardziej rzeczowo opisywały o czym jest kanał. 

Cytat:Audio spoko, jakość 720p. Jest dobrze [Obrazek: mrgrin.gif]
Brakuje mi kamerki, ale to kwestia gustu [Obrazek: happy3.gif], a sama kamerka do Let's Play też swoje kosztuje, sam wiem :x.
Ano właśnie, na kamerkę raczej nie ma szans ;)  jakość jest jaka jest ze względu na mój dziwaczny monitor 16x10 (który w sumie lubię bardziej niż 16x9, szkoda, że świat poszedł inną drogą) i rozdzielczość w której gram (1440x900). Na większej musiałbym siedzieć z nosem w monitorze, bo mam słaby wzrok ::D 

Cytat:Długość filmiku przeraża, a sama gra jak widać charakterystyczna, co mnie trochę nie zachęca do dłuższego obejrzenia, ale to zależnie po prostu kto jaką grę lubi [Obrazek: happy3.gif].
To pewnie jedno z archiwalnych nagrań ze strimów. Oryginalnie używałem do miniaturek z tych filmów czerwonej wersji loga, ale teraz rozumiem, że to było mało oczywiste, więc po prostu dodaję znaczek "LIVE" na miniaturce.
Gry na moim kanale są faktycznie dosyć specyficzne, ale tak to już wyszło, że rzadko gram w nowe czy popularne produkcje.
Jak wszyscy cięli w Gothiki i Diablo II, ja grałem w Two Worlds i Polan II, jak stratedzy męczyli Warhammery i Starcrafty, ja grałem w Original War i World War 3: Black Gold, jak była moda na CSa i CoDa, ja grałem w Battlefieldy i Conflict: Desert Storm, jak szło o turówki: wszyscy - HoMM, ja - Gorky 17. Nie żeby specjalnie, ale jakoś tak wychodziło :D

Dzięki jeszcze raz za opinie i pozdrawiam!
0 +1

www
29
RE: Kvantovy
Jakość mikrofonu ujdzie, da się słuchać. Nie denerwujesz się podczas komentowania, jest dobrze. Dobrze jest wyrównana twoja głośność i gry. Co do obrazu, wrzucasz filmy w 720p. jest to standard, można niby lepiej jak 60fps i 1080p, ale zważywszy na długość filmów, to można wybaczyć, komu by się chciało renderować film 5h godzin. Filmy wrzucasz regularnie, bardzo fajnie. Wygląd kanału hmmm... banner jest spoko, avatar również fajny, miniaturki troszkę mniej mi się spodobały, ale pewnie ciężko do starych gier zrobić je.

Powodzenia w dalszym kręceniu!!!
0 +1

1
RE: Kvantovy
Hej, dzięki za opinię.

Generalnie mam taka politykę co do miniaturek archiwalnych nagrań z lajwów, że umieszczam logo gry i screen z danego filmu. (lubię unifikować wygląd rzeczy :D ) Faktycznie podczas nagrywania starych gier trudno jest uchwycić ładny moment, zwłaszcza jeśli gra trochę się już zestarzała pod względem grafiki.
0 +1

www
10
RE: Kvantovy
kanał moim zdaniem prowadzisz dobrze , jest avatar i baner, choć nie ukrywam że możesz bardziej dostosować go do filmów jakie pokazujesz na kanale, ale generalnie to jest na dobrym poziomi, na twoim miejscu filmy bym robił od 20 do 40 min i nie dłuższe, bo takie po 1,5 albo 2 godziny są troszkę nudzące, ale to tylko moja dobra rada,jakość średnia, ale myśle że to nie tyle twoja wina, co samej gry, generalnie nie zanudzasz, głos spoko, tak więc ja oceniam kanał na mocne 8+/10
generalnie jak ogarniesz avatar i baner jestem w stanie dać 9,5/10
0 +1
3
RE: Kvantovy
Cześć.
Większą część mojej opinii zawarłem już pod ostatnim twoim filmem. Ponieważ jednak trafiłem na kanał przez to forum czułbym się źle gdybym, nie zostawił tutaj śladu. Napisze więc o czymś co pominąłem w wyżej wymienionej opinii.

Jeśli chodzi o sam kanał to baner i awatar wydają mi się całkiem w porządku. Awatar jest prosty i taki powinien być, natomiast jeśli chodzi o baner to przez chwile zapatrzyłem się w jego tło zastanawiając się "gdzie ja już widziałem te czołgi?" :) Myślę zatem, że dobrze spełnia on swoja role. Rozumiem, że zarówno baner jak i awatar niedawno zmieniałeś. Co do miniaturek do filmów, fajnie że starasz się je standaryzować, dzięki temu łatwiej będzie znaleźć jeden z twoich poprzednich filmów. Playlisty też, są w porządku. Jedyne do czego mogę się przyczepić to wiele pozaczynanych serii które skończyły się po zaledwie jednym, czy też paru odcinkach. Nie wiem, czy taki był ich zamiar, bo nie mogłem zobaczyć ich wszystkich, sugeruje się tym co widać na playlistach.

Nie ocenie twojego kanału w żadnej skali, bo i nie taka moja rola. Spokojnie jednak mogę polecać kanał dalej i z przyjemnością na niego wrócę :)
0 +1
www
1
RE: Kvantovy
Hej Livid, dzięki za opinię i tu. Generalnie to jest tak, że muszę balansować między tym, co chcę pokazać ja, a tym co chcą zobaczyć ludzie na strimie, i z tego wynikają te pozaczynane serie :D

Jak już napisałem pod filmem, mam nadzieję, że w końcu zrobię więcej merytorycznych materiałów na temat gier i archiwum lajwów stanie się tym czym powinno być - jedynie drugorzędną playlistą.
0 +1

www