[Challenger, Global Elite] ShoTT [Duplikat]

0
Youtube-red  [Challenger, Global Elite] ShoTT [Duplikat]
Nazwa kanału: ShoTT
 
Wiek: 18
 
Kilka słów o mojej osobie: Hej! Nazywam się Daniel i jestem obecnie w 3-ciej klasie technikum na profilu informatycznym. Od zawsze pasjonowałem się sportem (grałem w klubach zarówno w piłkę nożną, koszykówkę jak i trenowałem lekkoatletykę. Od czasu do czasu lubię obejrzeć również siatkówkę, piłkę ręczną czy żużel). Interesują mnie również wszelkie rzeczy związane z komputerem takie jak overclocking, składanie komputerów, naprawa komputerów i tego typu rzeczy (stąd profil w szkole taki a nie inny) oraz dosyć sporo pogrywam w różne gry komputerowe. Od kilku lat (na kilku kanałach) tworzę filmy na youtube oraz streamuje.
 
Tematyka kanału kanału: Zajmuję się nagrywaniem poradników do gry League Of Legends (wiele osób mówi, że owe poradniki - szczególnie do postaci są na bardzo wysokim poziomie, prawdopodobnie topowym w Polsce). Nagrywam również Counter Strike Global Offensive a w planach posiadam również Hearthstone - w skrócie gry e-sportowe).
 
O kanale: W świecie gier siedzę już dosyć długo. Zaczynałem od Tibii (około 3 lata gry) po czym przeszedłem na Metina 2 (około 6 lat gry zarówno na serwerze polskim -  topowa postać na serwerze 16 - wspólna gildia z Isamu jak i serwerach prywatnych). Obecnie zajmuje się nagrywaniem przeróżnych serii z gier e-sportowych wspomnianych wyżej. Jak wspomniałem wcześniej - zajmuje się nagrywaniem gier e-sportowych, tworze do nich poradniki jak i serię let's play. W League Of Legends gram od Sezonu 2, moją najwyższą osiągniętą rangą był Challenger. Wygrałem również nie jeden turniej jak i należałem do kilku organizacji. Jeżeli chodzi o Counter Strike - sporo pogrywałem w 1.6, zarówno na serwerach FFA, Deathrun, Surf jak i na najróżniejszych modach typu Diablo, COD czy Paintball. Na kilku serwerowniach posiadałem Administratora oraz J@ serwera jak i moderatora na forum.. W CS:GO gram od kilku lat, mam przegrane ponad tysiąc godzin, najwyższą rangą którą osiągnąłem był Global Elite. W najbliższych planach mam również nagrywanie Hearthstone'a - po wbiciu wysokiej rangi aby reprezentować w miarę wysoki poziom (obecnie 10 ranga). 
 
Polecane filmy:
> Jeden z najnowszych, najlepiej ocenianych poradników do postaci w Sezonie 5: https://youtu.be/JeEYRe5Kwco?t=1s
> Jeden ze starszych, najlepiej ocenianych poradników do postaci w Sezonie 5:  https://youtu.be/w6B5hg4aHMM?t=1s
> Pierwszy odcinek z serii Zagrajmy w CS:GO: https://youtu.be/zLVepWB-Ygg?t=1s
 
Link do kanału: http://www.Youtube.com/ShoTTLOL
Link do facebook'a: http://www.Facebook.com/ShoTTLOL
Link do stream: http://www.Twitch.tv/ShoTTx
0 +1