Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruskie kody g2a

6
Ruskie kody g2a
Cześć,
Czy jeśli aktywował bym ruski kod z g2a, mógłbym dostać blokadę całego konta czy tylko vac na ruską gre?
0 +1
82
RE: Ruskie kody g2a
Prawdopodobnie nie dasz rady go aktywować (nie jestem tego pewien). Chyba, że zmienisz VPN i wtedy aktywacja się powiedzie ale jakie tego skutki będą to nie wiem, raczej wątpię byś dostał VAC'a na grę czy blokadę całego konta ;-)
0 +1

9
RE: Ruskie kody g2a
Zawsze możesz zrobić nowe konto tylko z ruskimi kodami i potem się nie martwić o swoje główne. Tylko to już jest trochę bardziej uciążliwe
0 +1

116
RE: Ruskie kody g2a
Szczerze? Nie warto, bawienie sie w VPN'y może się źle skończyć. Zrobili region lock i trzeba z tym żyć. Śmieszna sprawa, ale na G2A często, przynajmniej mi, wychodzi kupowanie rzeczy na nasz rejon niż na Rosję.
0 +1

1 242
RE: Ruskie kody g2a
Z tego co ja wiem to bana w żaden sposób nie dostaniesz aktywując ruski klucz. Co najwyżej mogą Ci go usunąć z konta. Mogą Ci go usunąć, możesz wcale go nie móc aktywować lub aktywujesz go ale nie odpalisz gry ( mam tak z Fallout 3 na steamie ) ale bana napewno nie dostaniesz.
0 +1

www
1
RE: Ruskie kody g2a
Bana nie dostaniesz, ale ruskich kluczy polecam nie kupować, zwłaszcza na G2a, no chyba, że zapłacisz za G2A shield.
0 +1
0
RE: Ruskie kody g2a
Nic nie dostaniesz kupujesz kod Zmieniasz vpn akceptujesz jeżeli gra nie działa to musisz czekać aż całe coś ruszy. Miałem tak z h1z1 kilka lat temu.
0 +1