Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nagrywanie

5
Nagrywanie
No cześć, chciałbym się zapytać czy jest jeszcze jakiś sens nagrywać gry. 
Aleee nie tak dokładnie bo sens jest i wena też jest, chodzi mi tutaj głównie o platformę Xbox'a360. Posiadam pierwszego białego klocucha który wieje gorzej niż odkurzacz, mam trochę gierek tylko nie wiem czy 3 lata po premierze Xboxa one jest jakiś sens je ogrywać. Np Nnja Gaiden 2. 
Posiadam Avermedie live gamer portable, i szkoda żeby się marnowała, od tej chwili zbieram też na Xboxa one, nie chce mi się wrzucać pieniędzy w komputer co chwile żeby gra działała dobrze, po prostu szkoda mi kasy. 

Nie hejtuje pecetów. 
Jak już mówiłem, chęci i wena są ale czy się przyjmie po 3 latach?
0 +1

www
37
RE: Nagrywanie
Wszystko się przyjmie jeśli będzie robione poprawnie i sercem. Jeśli chcesz to robić to rób, nie ma innej recepty. Ludzie nadal oglądają starsze tytuły, możliwe że nie trafisz w masę, ale jeśli będziesz robił to dobrze, jeżeli widz wyczuję w tym Ciebie i stworzysz naprawdę fajne miejsce to zbierzesz przy sobie grupę ludzi, którzy będą Cię oglądać.

Pozdrawiam i powodzenia,
Dail
0 +1

www
52
RE: Nagrywanie
To pytanie wiele się nie różni od pytania czy warto nagrywać minecraft. Jeśli będziesz robił to me gusta to nie warto, jeśli będziesz robił to dobrze to warto. Jednak nie nastawiaj się że ktoś dotrze do twoich materiałów.
0 +1

www
5
RE: Nagrywanie
Spokojnie kolego, ja już ogarnąłem, temat dawno był do wyrzucenia tylko przez prace zapomniałem.
Closed.
0 +1

www