Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash of Avatars - MMORPG 3D z gatunku hack and slash w krainie fantasy

0
Youtube-red  Clash of Avatars - MMORPG 3D z gatunku hack and slash w krainie fantasy
[Obrazek: clashsss.jpg]

Clash of Avatars
to jedna z darmowych gier pzeglądarkowych MMORPG wydana przez studio AMZgame.com z widokiem izometrycznym (z góry). Cały świat tej  gry MMO oraz postacie inspirowane były  anime i cospley-ami. Co nie znaczy, że nie natkniemy się na nieznanych bohaterów i stwory zamieszkujące tą tajemniczą krainę fantasy. Świat gry jest wykonany ze szczegółami, pełen kolorów i wypełniony treścią i masą zadań do wykonania. To one są czynnikiem napędzającym cala rozgrywkę. Krótkie i treściwe qesty napotkamy na każdym kroku, a za ich wykonanie otrzymamy cenne nagrody w postaci złota doświadczenia i materiałów potrzebnych do ulepszenia ekwipunku.
Do wybory są trzy klasy postaci:

Mag
Wojownik
Pirest (summoner)


Jednym z najważniejszych elementów rozgrywki w Clash of Avatars jest zwiększanie statystyk i ulepszanie ekwipunku naszego avatara, dzięki temu możemy brać udział w coraz to trudniejszych starciach z komputerowymi przeciwnikami , jak i podczas PVP.
możliwości jest naprawdę sporo, enchantowanie, wkładanie specjalnych kamieni czy synteza. Do tego gracz ma możliwość ingerencji w umiejętności (skile) łącząc i mieszając odmienne style i szkoły tworząc w ten sposób unikalny i zarazem zabójczy build.
warto również wspomnieć o systemie petów i wierzchowców które stale towarzysza nam podczas gry. Je również możemy trenować i ulepszać. Zwierzak wspiera nas podczas walki, a wierzchowiec pozwala na szybsze przemieszczanie się z miejsca na miejsce.
W każdej grze MMORPG nie powinno zabraknąć dobrego systemu PVP nie inaczej jest w Clash of Avatars. Dostępnych jest kilka z trybów, miedzy innymi walki na koloseum czy masówki czyli każdy na każdego, oraz wyzwania dla gildii. Dzięki wyżej wspomnianemu systemowi ulepszenia i modyfikacji ekwipunku walki są zróżnicowane i ciekawe.
Gra wystartowała pod koniec stycznia 2016 roku wiec jest stosunkowo świeża i warta uwagi.


Zainteresowanych odsyłam do obszernej recenzji gry Clash of Avatars - http://www.kopalniammo.pl/p/clash-of-ava...tunku.html


Wideo recenzja na Youtube - https://www.youtube.com/watch?v=3xYa38Schhs
0 +1