Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opóźnione trafianie do subskrypcji.

52
Youtube-red  Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Cześć ludziska.

Pytanie kieruję do osób wrzucających regularnie filmy na yt. 


Od pewnego czasu moje filmy pojawiają się widzom w subskrypcjach dopiero po ok 20-30 minutach po opublikowaniu filmu. Jeszcze kilka dni temu było normalnie i po minucie już wiele osób film widziało,a teraz wszystko jest opóźnione. To tylko mi się tak dzieje czy wy też macie taki problem?


Pozdrawiam.
0 +1

www
11
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Ja ostatnio mam nawet tak, że powiadomienie o komentarzu dostaje po 20 minutach :D to zdecydowanie normalne, i jest to wina YT.
0 +1
1 410
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Popatrz na tych co subskrybujesz. Przykładowo ktoś wstawi film, a mi się jedyneczka pokaże dopiero po godzinie. Pytałem innych i mają tak samo, więc jak widać nie ma co sobie głowy zawracać. To że ktoś zobaczy film po 5, 20 czy 40 minutach chyba znaczenia nie ma? :P
0 +1

www
39
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
BoddynockYT napisał(a):Ja ostatnio mam nawet tak, że powiadomienie o komentarzu dostaje po 20 minutach :D to zdecydowanie normalne, i jest to wina YT.
Ostatnio zauważyłem, że YouTube nawet pomija część filmów (w ogóle go nie wyświetla, tak jakby był na prywatnym). Strzelam, że szykuje się jakaś aktualizacja, albo po prostu coś się spierdzieliło.
0 +1

www
52
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Tianse napisał(a):Popatrz na tych co subskrybujesz. Przykładowo ktoś wstawi film, a mi się jedyneczka pokaże dopiero po godzinie. Pytałem innych i mają tak samo, więc jak widać nie ma co sobie głowy zawracać. To że ktoś zobaczy film po 5, 20 czy 40 minutach chyba znaczenia nie ma? :P

Owszem ma, film przez pierwsze 10 minut jest na początku tabeli moich subskrybentów a to wpływa na wyświetlenia.
0 +1

www
431
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Youtube ma z tym mniejszy bądź większy problem odkąd pamiętam. Szczególnie po 2010 roku, kiedy to wszedł nowy, "innowacyjny" wygląd. Często albo filmy się nie wyświetlają od razu albo wcale. Jak ktoś wspomniał sprawa także dotyczy komentarzy. Opóźnienie dzwoneczka jest spore, nie mówiąc już o wiadomościach z powiadomieniem na gmail, gdzie przychodzi to do mnie z kilkudniowym opóźnieniem.

Wątpię abyś mógł to sam naprawić. Jedyne co może pomóc: https://www.youtube.com/watch?v=GDAq2uSoPV8

Ale to ze strony widza. Ty jako twórca nic nie zrobisz. Niektórzy wrzucają film wcześniej a publikują za kilka godzin aby się on dobrze przetworzył(problemy z przetworzeniem można zauważyć wtedy kiedy np. brakuje innych jakości video a jest np. tylko 360p.) ale czy to pomoże przy powiadomieniach? Nie mam pojęcia.
0 +1
38
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Ostatnio Youtube robi takie problemy, nie jeden youtuber nagrał taki film, że są właśnie problemy z publikowaniem tych filmów, również mam tak samo, że powiadomienie o jakimś komentarzu dostaje po 20-40 minutach to samo z wiadomościami prywatnymi.
0 +1

www
340
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Nie pierwszy i nie ostatni raz. Rekordem był film, który na kanale i w subboxie pojawił się, w moim wypadku, po trzech dniach :-)

https://www.youtube.com/comments - Z tego polecam korzystać do czytania komentarzy. Wskakują na bieżąco i jest to niebywale wygodne ;-)
1 +1

www
582
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
Od bardzo dawna jest ten problem, już ze dwa lata temu niektórzy widzowie mi pisali, że muszą sprawdzać przesłane filmy, aby widzieć mój najnowszy. To jest zauważalne szczególnie gdy masz stały grafik - wtedy widz przychodzi na konkretną godzinę i widzi, że nie ma filmu. Wchodzi na kanał - jednak jest.

Co do komentarzy, to polecam stare i dobre maile. Wtedy łatwo sobie odhaczać, że coś się przeczytało już (i ew. odpowiedziało) - poprzez fakt przeczytania maila :) Tylko trzeba wywalić maile z nowymi subskrypcjami, bo ich jest zalew. W Gmailu ustawiłem sobie na nie filtr, aby automatycznie robiły mi się jako "przeczytane".
0 +1

www
52
RE: Opóźnione trafianie do subskrypcji.
@up

Mi ten problem zaczął się tydzień temu, myślałem że mój kanał jak zawsze ma problem ale jednak nie. A co do komentarzy to normalnie wszystko mi w dzwoneczku normalnie od razu pokazuje.
0 +1

www