Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zarabianie w internecie inaczej niż przez YT - Poradnik

2
Zarabianie w internecie inaczej niż przez YT - Poradnik
Trafficmonsoon to strona która została założona 10 października 2014 roku przez Charles'a Scoville. Opiera się na systemie revenue sharing czyli podziału zysku.

Rejestracja
Aby zarejestrować się na trafficmonsoon musisz spełniać następujące warunki:
1.Musisz być pełnoletnim obywatelem swojego kraju (18 lat)
2.Musisz posiadać konto w serwisie payza lub solidthrustpay (darmowe, od 18 roku życia)

Sama rejestracja jest banalnie prosta, co pokazuje załączony obrazek:
[Obrazek: BOOnqI5.png]
Po rejestracji należy aktywować konto przez link otrzymany na emaila.

Jak zarabiać na Trafficmonsoon ?
Istnieją dwa sposoby zarabiania w TM
1. Cashlinki - linki które pojawiają się każdemu użytkownikowi. Mają one wartość od 0,001$ do 0,2$. Zależnie od wartości trzeba odczekać odpowiednią ilość czasu na stronie reklamodawcy przepisać kod captcha i kliknąć przycisk obok (credit click).
Aby korzystać z cashlinków nie potrzeba nic więcej jak się zarejestrować i klikać
2. Adpacki - paczki reklamowe gwarantujące 20 kliknięć w podany przez nas baner oraz 1000 punktów traffic exchange. Kosztują one 50$, i w ciągu swojego żywota (około 55 dni) generują dochód w wysokości 55$.
Jak kupić adpacka ?
Adpacka kupujemy wybierając zakładkę z listy znajdującej się po lewej stronie "Buy AdPacks w/Sharing". Po przejściu na odpowiednią stronę trzeba utworzyć banner reklamowy. Jeżeli nie wiesz co mógłbyś reklamować strona sama podpowiada, że możesz reklamować swojego refflinka. Po utworzeniu baneru musimy go jeszcze aktywować klikając "activate ad" i odczekać 10 sekund podczas których strona sprawdza czy wszystko działa. Na sam koniec zostaje czekać na akceptacje ze strony administratora (zwykle poniżej godziny) i już można kupować paczki :)
System polecania
W trafficmonsoon istnieje jednostopniowy system polecania tzn:
Za każdą osobę która zarejestruje się z twojego linku otrzymujesz:
-100% dochodów z jego cashlinków. Jeżeli osoba przez Ciebie polecona kliknie cashlinka o wartości 0,1$ to ty również otrzymasz 0,1$
-5$ za każdego kupionego adpacka przez Twojego poleconego

Refflink - Jeżeli chcesz mieć możliwość otrzymywania ode mnie pomocy po rejestracji wykorzystaj mój refflink
https://trafficmonsoon.com/index.php - czysty link

FAQ
1. W jaki sposób jest to w ogóle możliwe, że ta strona działa ?
-Strona działa na zasadzie podziału zysku. Poza możliwością zarabiania z cashlinków i adpacków istnieje możliwość wykupienia aż 7 typów reklamy za które się tylko płaci, a pieniądze z tych reklam są dzielone między użytkowników.
2. Czy można tworzyć multikonta ?
-Nie
3. Dlaczego strona nie współpracuje z PayPalem ?
-TM współpracował z PP od samego poczatku, jednak po ostatnich wydarzeniach TM zrezygnował z usług PP, którego działania zagroziły działaniu strony.
4. Po co mam w ogóle pakować 200 zł , żeby zarobić 20 zł co 2 miesiące ?
-Z jednej strony 20 zł to faktycznie mało jednak trzeba wziąć pod uwagę, że działa tutaj procent składany. Najprościej będzie to można opisać na przykładzie. Kupujesz 2 ad packi, każdy z nich zarabia około 1$ dziennie, czyli po 25 dniach uzyskane pieniądze możesz reinwestować i zakupić kolejnego adpacka. Cały czas reinwestując jesteś w stanie dojść do naprawdę dużej ilości adpacków która przekłada się na większe zarobki. Prosta matematyka - posiadająć 100 adpacków jesteś w stanie wypłacać 500$ co dwa miesiące co przekłada się na około 4000zł. Utrzymujesz w ten sposób ilość adpacków i masz bonus do pensji :)
5. Czy strona jest wypłacalna ?
-Tak [Obrazek: guwg13B.png] (screen zrobiony jeszcze kiedy TM współpracował z PP, testowa wypłata po zarobieniu 2$ bez żadnego wkładu własnego)
6. Jakie jest minimum wypłaty?
-3$
7. Czy muszę cokolwiek robić, żeby zarabiać z adpacków?
-Wymogiem otrzymywania naliczeń na adpackach jest odświeżanie "licznika" znajdującego się na głównej stronie po zalogowaniu. Robimy to poprzez obejrzenie 10 20-sekundowych reklam do których można przejść klikająć czerwony przycisk na górze strony. W ten sposób gwarantujemy sobie naliczenia na kolejne 24 godziny

Notatka od TheSebon, 25-07-2017 13:47:

Wszelkie działania związane z powyższym postem podejmujesz na własną odpowiedzialność. Administracja, ani żaden użytkownik forum nie odpowiada za szkody wyrządzone, poprzez ww. serwis.

0 +1
11
RE: Zarabianie w internecie inaczej niż przez YT - Poradnik
hmmmmm.... Za dużo liter.
0 +1

2
RE: Zarabianie w internecie inaczej niż przez YT - Poradnik
Może teraz odkopię trupa ale ku przestrodze.

NIE - Dla tego typu revenue share itp. Uważajcie na takiej 'serwisy zarobkowe'
1 +1

www
428
RE: Zarabianie w internecie inaczej niż przez YT - Poradnik
@Cyansality dokładnie, pieniądze nie biorą się znikąd. Ostatnio ktoś reklamował 20% wzrost w skali roku i strona działa przez kilka miesięcy, a potem SCAM. Z resztą, gdyby kasyna czyniły bogaczy, a takie łatwe środki zarobków, by starczały na życie to jaki idiota by pracował? :o
1 +1