Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unboxall wyrzucony ze szkoły.

11
Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Nie będę się rozpisywał. Chcę tylko poruszyć ten temat. Co o tym sądzicie bo według mnie szkoda go... Co to za szkoła w której takie duperele jak youtube są takie oburzające?
0 +1

1 410
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Że kto? Co? I za co?
0 +1

www
26
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
@Tianse
Tutaj masz wszystko wyjaśnione: 


0 +1

www
1 256
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Któryś z rodziców zapewne oburzył się, co ma na kanale unboxall i zamiast odciąć od oglądania tego swojego dzieciaka, postanowił zwalczyć "problem" już u samego źródła.    Chamsko.    Nikt nie zmusza do oglądania. Niech starzy zobaczą ile razy ich dzieciaki siedzą na redtube i oglądają gangbangi.

A gość powinien świecić przykładem jak "rozpakowując" przeróżne pierdoły przed kamerą zarabiać więcej niż zaginając w fabryce po 10 godzin za 1300 zł.

EDIT: nie wiem co jest na filmie, nie mam dźwięku.
0 +1

www
34
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
To serio było podczas ataku na jego grupę. Jacyś idioci wbili na forum szkoły, zresztą ktoś nawet na FB podesłał film z jego uczestnictwa w tym.
0 +1

3
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Boże przecież to żałosne posunięcie ze strony szkoły. Chłopak nie powinien ponosić konsekwencji, za życie prywatne. Ma prawo przecież tworzyć co chce :o.
Powinien zgłosić sprawę do kuratorium, wiadomo że nawet jak dostanie odwołanie od decyzji, to nie będzie chciał tam wrócić, ale przynajmniej żeby dyrekcji trochę w pięty poszło...
0 +1
1 410
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Serio szkoła zorganizowała publiczne przedstawienie na którym obrażano jego działalność i życie prywatne? Na to są paragrafy i Ci ludzie z tej szkoły powinni wylecieć na zbity ryj. Mało tego, czego nauczyciele oczekują? Najpierw narzekają że młodzież kompletnie nic nie robi, czyli źle. Jak ktoś coś robi, to widać też źle. To co te dzieciaki mają robić? To co nauczycielom się podoba, żeby w przyszłości skończyli jak oni? Kiedyś nauczyciel był autorytetem, a w tych czasach coraz więcej nauczycieli przypomina mi żenadę którą nikt nie chciałby się w przyszłości stać.


MarTum napisał(a):A gość powinien świecić przykładem jak "rozpakowując" przeróżne pierdoły przed kamerą zarabiać więcej niż zaginając w fabryce po 10 godzin za 1300 zł.

Pewnie dyrektorkę zabolało, że zarabia więcej niż ona.
1 +1

www
536
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Zapisze się do innej szkoły.
1 +1

www
434
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Artykuł 16

1. Żadne dziecko nie będzie podlegało arbitralnej lub bezprawnej ingerencji w sferę jego życia prywatnego, rodzinnego lub domowego czy w korespondencję ani bezprawnym zamachom na jego honor i reputację.

2. Dziecko ma prawo do ochrony prawnej przeciwko tego rodzaju ingerencji lub zamachom.


Tyle w temacie.
2 +1
38
RE: Unboxall wyrzucony ze szkoły.
Z pewnością nie puścił bym tego płazem i nie zostawił tego od tak, na to wszystko są paragrafy które w tym wypadku stoją po stronie nboxala. Ogólnie rzecz biorąc jeżeli gościu zgłosi to gdzie trzeba dyrekcja ostro dostanie po dupie a w najgorszym przypadku zostanie pozbawiona możliwości wykonywania swojego zawodu czego takim ludziom serdecznie życzę.

Cytat:Pewnie dyrektorkę zabolało, że zarabia więcej niż ona.
Doskonale wiem po sobie jak mnie traktowali nauczyciele przez to jakie miałem plany na przyszłość , co chciałem wykonywać, i za własne zdanie i podejście do co niektórych spraw, w ich oczach zawsze byłem gorszy tylko i wyłącznie dla tego, że chciałem robić coś bardziej ambitnego niż, wywyższanie się w klasie przy masie dzieciaków i robienie z siebie wielkiego nauczyciela od siedmiu boleści. Niestety, ale dzisiejszy problem z nauczycielami jest taki, że są w szkołach nie po to co do nich należy, czyli przekazywanie wiedzy, ale właśnie po to by się wywyższać, nie wszyscy, ale większość. Do dziś zdarza mi się usłyszeć skargi rodziców bo nauczycielka powiedziała, że to dziecko nie nadaje się do tego bo to czy tamto, kur**ca mnie bierze, że nikt nie chce wziąć niektórych za mordy i zrobić z nimi należytego porządku. Co do sprawy unboxala co on z tym zrobi to już jego sprawa, mam nadzieję, że tak po prostu tego nie zostawi.
0 +1

www