Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt jaRock

39
Projekt jaRock
Witajcie! Jako, że zbliża się nowa edycja projektu jaRock to pewnie macie swoich faworytów? Kto według Was zasługuje na wejście do projektu? Co sądzicie o inicjatywie samej w sobie? Podzielcie się swoim zdaniem, typami. Może wywiąże się ciekawa dyskusja a wszystkich niezorientowanych odsyłam do googla, bo nie wiem na ile można reklamować inne inicjatywy(może jakiś admin się wypowie, to wtedy wrzucę linki). 

Ja uważam że inicjatywa jak najbardziej na plus, ponieważ w mniejszym lub większym stopniu pomoże mniejszym streamerom (nawet jak się nie dostaną to zostaną zauważeni, bo będą mieli swoje "5 minut" w serwisie który w szczycie ma kilkanaście anonimowych wejść. Moim faworytem jest Demonidias , aka Demo, aka ps3videospl2

Zapraszam do dyskusji! :)
0 +1

www
3
RE: Projekt jaRock
Nie słyszałem o tej inicjatywie, ale ogólnie wygląda bardzo ciekawie :)
0 +1
18
RE: Projekt jaRock
Ogólnie to tam mogą dostać się tylko ludzie, którzy Streamują?
0 +1
www
39
RE: Projekt jaRock
TheGroOfile napisał(a):Ogólnie to tam mogą dostać się tylko ludzie, którzy Streamują?
Tak, to jest projekt streamerski.
0 +1

www
0
RE: Projekt jaRock
Uważam, że cała akcja zasługuje na bardzo dużego plusa. To jest wspaniała opcja "wybicia" początkujących. W końcu ulokowanie swojego streama obok największych streamerów w Polsce to konkretna perspektywa.

Jeśli chodzi o faworyta, to również Dem. Jest mój znajomy jeszcze z gimnazjum, no i DS robi swoje <3 Trafia w pewną niszę, ludzie nieczęsto decydują się na pokazywanie gier z tej serii (z wiadomych przyczyn xd) a Dem robi to kapitalnie ;)
0 +1