Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Twitch czy Hitbox na początek

2
Twitch czy Hitbox na początek
Witam. Pisze z pytaniem odnośnie platformy do streamowania. Hitbox czy Twitch (NA POCZĄTEK). Oraz jakies rady jak przyciągnąć na stream kilka osób.
0 +1

19
RE: Twitch czy Hitbox na początek
japierdole ku wa. Po prostu zacznij to robić, lub rób własny reesearch po sieci czym się dane strony charakteryzują i co oferują. Czy to kur wa takie trudne?

Notatka od Piotru, 16-03-2016 13:29:

Nie przeklinaj!

0 +1
39
RE: Twitch czy Hitbox na początek
Polecałbym Ci hitbox ponieważ jest tam mniej ludzi niż na twitchu, nie jest to aż taka masówka. Jako początkujący streamer najważniejsze dla Ciebie będzie widoczność a na hitboxie łatwiej będzie Ci to osiągnąć, gdyż użytkowników jest mniej. Dodatkowo wydaje mi się, że w hitboxie support lepiej działa, łatwiej jest dotrzeć do administracji w razie jakikolwiek problemów. Hitbox się ciągle rozwija i mają całkiem dobre warunki dla wschodniej europy. (tak, zaliczam do tego Polskę). Jak przyciągnąć ludzi na stream? Rób dobry stream.
0 +1

www
4
RE: Twitch czy Hitbox na początek
Problem w Hitboxie jest taki, że ma on bardzo małe wsparcie. Brak na niego jakichś większych wtyczek czy dodatków, które będą nas powiadamiały o dotacjach/followach, umilały wygląd czatu. W moim przypadku to właśnie zdecydowało o wyborze dlatego też dołączyłem do Twitcha. Co prawda to prawda, na Twitchu jest masa ludzi i trudno znaleźć jakieś malutkie kanały ale gdy ma się sposób na reklamę i zdobędzie te pierwsze 30 stałych widzów to potem już jest coraz lepiej.
0 +1
39
RE: Twitch czy Hitbox na początek
mrlukos124 napisał(a):Problem w Hitboxie jest taki, że ma on bardzo małe wsparcie. Brak na niego jakichś większych wtyczek czy dodatków, które będą nas powiadamiały o dotacjach/followach, umilały wygląd czatu. W moim przypadku to właśnie zdecydowało o wyborze dlatego też dołączyłem do Twitcha. Co prawda to prawda, na Twitchu jest masa ludzi i trudno znaleźć jakieś malutkie kanały ale gdy ma się sposób na reklamę i zdobędzie te pierwsze 30 stałych widzów to potem już jest coraz lepiej.
To już się zmienia, z tygodnia na tydzień na hitbox jest coraz więcej dodatków. Wczoraj dodali html5, od niedawna działają komendy !shot itp.
0 +1

www
14
RE: Twitch czy Hitbox na początek
Lepszy jest hitbox. Choćby pod tym względem, że jest mniej cenzuralnych. Słyszałem o przypadkach, w których na Twitchu ludzie dostawali bany za palenie itp. Na Hitboxie mają na to wyjebane.
0 +1