Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?

235
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Brak profesjonalizmu z obu stron.

/thread
0 +1

www
92
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
0 +1
177
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Dzieciak z rozrywający koszulkę i wyzywający gimpera mnie całkiem doje%$ł, ktoś da linka do yt? :P
0 +1

www
1 383
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Dobry materiał, tylko nikt w nim nie wspomniał, że bez takiego zachowania dziś pozostaje się niezauważonym nie tylko w świecie YT, ale również we wszystkim co nas otacza. Sławni piłkarze? Peszkę i Boruca za pijaństwo i to co robili do dziś każdy pamięta, innych piłkarzy ze swoich skandali przytaczać nie muszę, bo byli na pierwszych stronach internetu i prasy, ale kto pamięta nazwisko piłkarza, który podszedł do sędziego i powiedział że nie było faulu w polu karnym i żeby odwołał podyktowany rzut karny? Nikt. O tych fair play się nie pamięta, bo są nudni. Głupie społeczeństwo potrzebuje głupich informacji i skandali, bo innych nie rozumieją. Ot co :)
2 +1

www
388
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Tianse, zgadzam się i dopiszę coś od siebie. Bez grania na emocjach widzów czy też w przypadkach manipulacji (wyłudzanie łapek, dobijanie do 30k łapek, "zachęcanie" do subowania itd.) jest ciężko cokolwiek osiągnąć ale to przez grupę docelową. Statystyki na YT które pokazują wiek użytkownika są tak prawdziwe jak hipotezy o płaskiej ziemi. Po eventach, spotkaniach widzów dobrze widać jaka grupa jest NAJAKTYWNIEJSZA i najbardziej zaangażowana, 0-15 lat, tak 0-15. Owszem są ludzie młodsi, starsi, są też ułomni i "nie ułomni". Jeżeli kogoś(ponad 15 lat) bawią filmy Stuu, czy Reziego to musi mieć nieźle nawalone w głowie. Niektóre filmy mają merytoryczne ale większość to straszna ch*jnia. Sam po sobie widzę. Na YouTube jestem od kilku lat i widzę co mi się podobało kiedy miałem 13-14 lat a co podoba mi się teraz. Nie pamiętacie hype na Rojo? Rojo i ten jego cały kabaret gdzie robił z siebie debila na potęgę. "Kaczuszki, kamyczki", "Mydełko Fak". Zapewne kiedy byliście młodsi i to oglądaliście z kolegą śmialiście się na całego a teraz jak to widzicie to czujecie się zażenowani.

Więc albo robisz show albo wypadasz ze stawki. Show czy to hejtowanie, czy obrażanie, czy robienie siebie z debila, czy robienie smutnych i pseudofilozoficznych filmów aka Włodek M. Sam ostatnio zrobiłem coś podobnego i widać to po wyświetleniach. Nie żeby mój film był fake czy nieprawdą bo powiedziałem to co czuję, ale statystyki też nie kłamią.

Istnieją też kanały typu JelenieJaja, Polimaty etc. Nie mówię, że nie. Tylko my tu mówimy o tym co zbiera największy poklask. Co z tego, że ilość wyświetleń na kanale "Polimaty" byłaby nawet taka sama jak Gimpera, jak to za Gimperem stoi "armia"? Poza tym, te kanały co stoją po "jasnej stronie" mają dość duży minus. Ludzie oglądają Polimaty za materiał i konkretny temat, JelenieJaja są oglądane za żarty, więc wyobraźcie sobie, że nagle zaczynają nagrywać gry. Kto to po pół roku będzie oglądał? A Gimper/Isamu co nie nagra to zbierze fejm bo to oni są tutaj "gwiazdami". Nikt nie ogląda letspleja dla letspleja.

Ale czy tak do końca to wina tych "złych" youtuberów? Gdyby nie popyt nie byłoby podaży. Gdyby to nie było "fajne" nikt by tego nie oglądał a przynajmniej nie robiłoby to takich ogromnych wyświetleń. Z drugiej strony mamy oczywiście kwestie moralności, no ale cóż...
0 +1
52
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Najśmieszniejsi to są ci wszyscy zjeby jeden z drugim co wypowiadają swoje chuja warte zdanie na ten temat xD Na miejscu tego całego brodacza i gimpera dałbym sobie po mordzie.

Lepiej dać sobie po pysku niż się całe życie gniewać :P

Notatka od Piotru, 19-05-2016 19:27:

xD xD xD... warn -.-

0 +1

www
177
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Newenter napisał(a):Najśmieszniejsi to są ci wszyscy zjeby jeden z drugim co wypowiadają swoje chuja warte zdanie na ten temat xD Na miejscu tego całego brodacza i gimpera dałbym sobie po mordzie.

Lepiej dać sobie po pysku niż się całe życie gniewać :P

Ja po nikogo stronie nie stoję, ale tu ewidentnie ator to ciągnie cały czas :P
0 +1

www
1 242
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Jeżeli Ator to ciągnie to znaczy, że ma rację i jedzie teraz po agresorze w akcie zemsty.
0 +1

www
177
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
MarTum napisał(a):Jeżeli Ator to ciągnie to znaczy, że ma rację i jedzie teraz po agresorze w akcie zemsty.

No ale skąd my mamy wiedzieć, że to gimbo team jest agresorem skoro jest masa filmików udowadniających, że ator nie jest lepszy :P
0 +1

www
1 383
RE: Ator pozwał Gimpera - Co dalej będzie?
Panowie, jeśli jedna osoba coś przegnie i to ostro, to druga będzie ciągnąc sprawę do samego końca, aby wyciągnąć jakieś konsekwencje. Inaczej miną 2 miesiące, wszyscy zapomną i ku chwale ojczyzny agresor czując się bezkarny poszuka kolejnej ofiary. Nie ważne, czy to będzie YT'ber, czy złodziej, czy oszust czy polityk. Jeśli od kogoś nie wyciągnie się konsekwencji, to zrobi to co zrobił ponownie. Dlatego akurat tutaj, patrząc właśnie od tej strony, to popieram Krzyśka aby to ciągnął. Kto ma w tym wszystkim racje to ja nie wiem, bo jako osoba trzecia patrząca na to z boku mam tylko powierzchowne informacje, a to często za mało. Najczęściej wina leży po obu stronach, a prawda nigdy nie jest tylko w 100% po jednej stronie. Kwestia teraz tylko tego, kogo prawda jest bliżej. Hipotetycznie załóżmy, że to Krzysiek ma rację i czuje się poszkodowany, bo to on pozwał Tomasza, to nawet jak ma racje, to i tak będzie zapewne mnóstwo nagrań jak Krzysiek wyzywa Tomka i to w zasadzie nie powinno się zdarzyć, ale jesteśmy ludźmi... Każdemu z nas puszczają nerwy, czasem nawet jak ktoś zakłada n-ty temat o mikrofon za 300zł, a co dopiero gdyby ktoś na nas wjechał przed kilkusettysięczną publicznością. Podejrzewam, że każdy z nas wypowiedziałby w stronę swojego agresora wcale nie mniejszą wiązankę. Jesteśmy tylko ludźmi :)
1 +1

www