Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moje bazgroły.

37
Moje bazgroły.
Witam. Od jakiegoś już czasu zajmuję się grafiką komputerową, głównie hobbystycznie, ale udało mi się już w swojej " karierze grafika" współpracować z coniektórymi osobami, i byli zadowoleni z mojej usługi, więc pomyślałem, że dla czego by nie poddawać moich prac publicznej ocenie, głównie po to aby otrzymać jakieś wskazówki, co robię źle bo przecież nie jestem ideałem, co mógł bym poprawić, nad czym jeszcze mógł bym popracować. Temat będę aktualizował  dodając nową pracę kiedy takowa powstanie.

Jest to praca którą zrobiłem do nowo nadchodzącego opowiadania na mój kanał.
Spoiler
0 +1

www
384
RE: Moje bazgroły.
W sensie, sam rysowałeś/renderowałeś te modele?
0 +1
37
RE: Moje bazgroły.
Są to stocki które musiałem znaleźć i skomponować w taki sposób, żeby wyszło co widzisz powyżej.
0 +1

www
384
RE: Moje bazgroły.
Sama w sobie praca wygląda ciekawie tylko, ja bym to trochę inaczej przełożył. W sensie "człowiek z maskami" ale praca robi wrażenie. W czym robiłeś?
0 +1
37
RE: Moje bazgroły.
Tak tylko, że opowiadanie do którego praca była robiona nosi tytuł " sklep z maskami", co do oprogramowania używam Photoshop'a.
0 +1

www
314
RE: Moje bazgroły.
Całkiem spoko wygląda, tu jeszcze też zależy ile twojego wkładu pracy, bo można gotowy stock pokolorować, dodać tekst lub zlepić coś z kilku stocków ;) Ja bym popracował nad typografią bo tekst jest nieczytelny, nie chodzi o wielkość tekstu, a jego styl.
0 +1

37
RE: Moje bazgroły.
Pracy jak by nie patrzeć jest sporo, począwszy od szukanie odpowiednich obrazków z których można powycinać dane stocki, po skomponowanie wszystkiego. Z mojego punktu widzenia jest sporo mojej pracy, bo nieużywałem gotowych stocków a musiałem sam zadbać o ich pozyskanie, często wycinając coś z całych obrazków, niektóre elementy musiałem przycieniować, pod niektóre nałożyć cienie ręcznie pędzlem aby mniej gra światła była zachowana. Nie chciałem walić za dużo na obrazek bo też nie oto w tym chodzi, jeżeli chodzi o tekst jak by się bliżej temu przyjrzeć to masz rację, z pewnością niepotrzebnie dodałem gradient na tekst przez co może być nie wyraźny do odczytania :)

Kolejna praca wykopana z dna dysku, była robiona na zamówienie, ale niestety klient zrezygnował. Jest tutaj włożone mnóstwo pracy, swoją drogą pierwszy layout jaki zrobiłem, osobiście jestem z niego mega zadowolony.
Spoiler
0 +1

www
37
RE: Moje bazgroły.
Napisy typu 09.11.2016 czy friday13 bądź loga MARCELA i youtuba proszę nie brać na poważnie, są wstawione jako zapełniacze.
[Obrazek: k82BVZ4.png]
0 +1

www
37
RE: Moje bazgroły.
Kolejny projekcik. Tak dla ćwiczenia.
Spoiler
0 +1

www
0
RE: Moje bazgroły.
Są super!
0 +1