Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kompendium wiedzy technicznej

1 379
Kompendium wiedzy technicznej
Kompendium Wiedzy Technicznej to zbiór odpowiedzi na najbardziej popularne pytania zadawane na forach dotyczących sprzętu wykorzystywanego podczas prowadzenia działalności na YouTube. Obserwując tendencję do powielania identycznych tematów na forach od lat, postanowiłem rozpocząć pisanie tekstu, który udzieliłby wielu informacji każdemu, kto stoi przed decyzją kupna sprzętu elektronicznego. Będzie to pierwszy tego typu tekst w sieci, a w skutek jego powstania liczę na zanik spamu tematów o identycznej tematyce na niemalże każdym forum, które tyczy się tematu YouTube lub sprzętu elektronicznego. Swoje doświadczenie ze sprzętem buduję od lat, ucząc się nie tylko z książek, for czy różnego rodzaju tekstów, ale również od ludzi zajmujących się zawodowo danym tematem i to głównie od nich otrzymywałem w życiu "złote rady", które potrafiły poprawnie mnie ukierunkować. Sprzęt elektroniczny, zarówno jak i YouTube, taktuję jako hobby. Nie zajmuję się, ani nie zamierzam zajmować się profesjonalnie sprzętem w przyszłości, dlatego to Kompendium Wiedzy Technicznej chcę napisać lekkim, prostym i zrozumiałym dla każdego językiem, tak aby nie przypominało w żaden sposób podręczników, których często sami autorzy nie rozumieją, tylko w jasny sposób każdemu wytłumaczyło podstawy jakie powinien znać przed kupnem sprzętu. Kompendium jest w trakcie powstawania i co jakiś czas zostaje przeze mnie zaktualizowane. Aktualnie głównie skupiam się bardziej na treści, niż edycji tekstu, czym zajmę się gdy Kompendium będzie już bogate pod względem merytorycznym.

Z racji niemożności podglądu na dysku google pliku o rozszerzeniu doc zapisanym w oprogramowaniu MS Word, KWT dostępne jest tymczasowo w wersji do pobrania w pliku o rozszerzeniu PDF. O nowych aktualizacjach będę na bieżąco informować.
Gotowe rozdziały: 1, 2.
Rozdziały w budowie: 3, 6.
Rozdziały w oczekiwaniu na rozpoczęcie: 4, 5.
6 +1
www
90
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Z góry powiem że to kompendium się na 100% przyda. Pewnie kiedyś sam skorzystam :)
0 +1

1 379
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Nie da się pisać dalej kompendium. To co napiszę u góry przesuwa i kasuje dół. Jest ograniczona liczba znaków na post i nie mogę tego w żaden sposób przeskoczyć.
0 +1

www
455
RE: Kompendium wiedzy technicznej
0 +1

www
1 379
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Przerobię to na wersję PDF i będę udostępniać z dysku google :P
0 +1

www
384
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Przyznaj się, że e-booka robisz i hajs chcesz od nas wyciągnąć xD
0 +1
1 379
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Przy takiej pożyczce jaką teraz wziąłem to kasa jaką można by zarobić za jakieś marne wypociny, rzędu nawet i kilku tys. złotych i tak by mi żadnej różnicy nie zrobiła :P
0 +1

www
339
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Hmm, nie wiem czemu tak. Zdjąłem limit znaków w postach. Może napisz 6 postów pod rząd
(placeholderowych), dla każdego jeden rozdział. Ja to ogarne żeby po kolei było i jako pierwsze posty w temacie.
0 +1

www
1 379
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Przemyślałem temat i w PDF będzie lepiej, bo nie mam żadnych ograniczeń i będę mógł walić więcej zdjęć/grafik/obrazków i one po jakimś czasie nie wygasną.

Przerobiłem to co było na wersję PDF. Czy ktoś mógłby zobaczyć w link (pierwszy post) i powiedzieć czy wszystko jest dobrze udostępnione, czyli czy można pobrać i otworzyć PDF?
0 +1

www
384
RE: Kompendium wiedzy technicznej
Copywriter i grafik to z ciebie słaby ale wiadomo, że tutaj chodzi o treść. Treść i forma jest fajna, zadbaj o to aby podgląd był możliwy po kliknięciu na link. Koniecznie zaczep jakiegoś grafika i copywritera żeby ci to zredagowali.
1 +1