Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

WagonKurde

8
Youtube-red  WagonKurde
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCfO-84l...H3NYBapp_g

Nagrywam: Oprócz poradników, dokumentów i vlogów staram się poszerzyć działalność o nagrywanie kilku gier ( Outlast, Overwatch, Taern )
Wiek: 22 lata
Plany związane z kanałem: Dzięki kanałowi mam nadzieje poznać kilka ciekawych osób, oraz rozwijać się tak szybko jak to tylko możliwe.
O sobie: Brodaty, pewny siebie facet, który nie odpuści, jak już się za coś weźmie! Staram się być wyrozumiały i utrzymywać kontakt ze swoimi widzami w komentarzach. Zawsze wyobrażam sobie, że stoję na scenie, a sala powoli się zapełnia :)... Ja to po prostu lubię!
Subskrypcje: Pisząc ten post mam 890 Subskrybentów, z czego ponad 100 wpadło w tydzień :)

Kontakt w sprawie współpracy: wagonkurde.kontakt@gmail.com

Regulamin pozwala wrzucić tutaj jeden film, więc tak też zrobię! Z tym, że nie ograniczajcie się tylko do niego :), mam super dokumenty o Czarnobylu, a materiały z gier są coraz lepsze! Chwała!0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1
27
RE: WagonKurde
Ok, to ja Cię Wagonie, Kurde, ocenię. Zacznę inaczej, niż zwykle zaczynam, bo nie od filmu, a od tego, co rzuciło mi się w oczy. Szczerze mówiąc nie mam zielonego, ani żadnego innego pojęcia jak skomentować banner tego kanału, metaforyka w nim zawarta jest poza moim pojmowaniem, ale masz plusa za Godfather. Awatar jest bardzo uroczy :)

Miniatury... są. To dobrze. Nie jakieś super piękne i lśniące, ale po bannerze wnioskuję, że bycie super pięknymi i lśniącymi nie jest ich głównym celem. Uwagę mam tylko taką, że fajnie, aby wszystkie były utrzymane w podobnym typie jak np Outlast - niby miniatura prosta i ordynarna, gorzej niż przeciętna, bo w końcu to tylko tapeta i podpis, ale wystarczyło jedno "kurde" i już widać, że Twoje. Ktoś powie, że to meh, ohyda, i poradzi Ci, żebyś poprosił jakiegoś grafika o stworzenie Ci strony graficznej kanału. Ja jednak uważam, że coś w tej prostocie jest, tylko musi być widać, że jest ona zamierzona. No i miniatura do odcinka finałowego różni się za bardzo.

Wideo - nie masz naświetlonego ryja. Intro do Outlasta krótkie i przyjemne. 1080 jest? Jest. Gadane? Jest. Jakościowo jest dobrze, zarówno pod względem wideo jak i audio, tylko czemu w dzień grasz, nie graj w dzień w horrory :P Chyba, że to lampa, ale przy lampie też się nie liczy! ;) 

Well, to chyba byłoby na tyle - będę zaglądać :)
Mam nadzieję, że opinia się przyda, i zapraszam do oceny mojego wątku :)
0 +1

8
RE: WagonKurde
Każda opinia konstruktywna się przydaje :D, nie spodziewałem się tutaj ciebie, ale miło, że się zainteresowałaś.
Szczerze, to kanał przechodzi zmiany równo ze mną :D, mam zajawkę na różne rzeczy, to znajdą się one na kanale. Trudno mi to ogarnąć na chwile obecną, ale staram się. Mam nadzieje, że przyjdzie taki dzień, w którym wszystko będzie poukładane, ale na chwile obecną jest to trudne do osiągnięcia :P, zwłaszcza, jak ogarnia się tyle rzeczy na raz.

Pozdrawiam! ;)
0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1
8
RE: WagonKurde


0 +1