Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KriSu

0
Youtube-red  KriSu
Co nagrywasz: Zajmuję się nagrywaniem głównie tego, co lubię. Nic na siłę, wszystko z pasji i zamiłowania. Są to jak na razie gry różnego gatunku. Aktualnie jest to MAFIA, GOTHIC, czyli aktualnie flagowe serie na kanale.

Osiągnięcia: Prowadziłem kiedyś kanał, który również był kanałem zagrajmerskim. Osiągnąłem tam około +/- 500 subskrybcji. Myślę, że jest to jak dla mnie nie małe osiągnięcie jeśli chodzi o YouTube.

Wiek: 16

Opis: A więc jak do tej pory, dalej będę nagrywał Gameplay'e z gier, lub recenzję albo omówienie. Sprawia mi to wielką radochę, a subskrypcje i lajki, to dodatki które mnie w jakiś sposób motywują. Niedługo również zamierzam zrobić jakiś trailer kanału, chociaż wydaje mi się że jest to bezsens, bo widz może ocenić kogoś po jego materiałach, a nie trailerze który może być bardzo dobrze zrobiony, a filmy już nie do końca. Staram się wrzucać filmy jak najczęściej, ale jak wiemy nie zawsze jest to możliwe. Teraz jest również szkoła, dlatego obrałem taktykę, w której to będę robił sobie zapas filmów przez weekend, a w ciągu tygodnia będę je dodawał na YT. Zapraszam jeszcze raz na mój kanał. Pozdrawiam!

Najnowszy film na kanaleCześć. Witam wszystkich. Dodaję kolejny film do kolekcji, i chciałem go dopisać tutaj w temacie. Zapraszam do oglądania i oceniania, a dzisiaj pojawi się jeszcze jeden odcinek z Mafii 2. Miłego dnia!

Link do najnowszego filmuTak jak wspominałem, trzeci film wjeżdża dzisiaj. Zapraszam do oglądania. Chętnie widziany subik, i lajki :)

Link do najnowszego filmu


0 +1
0
Youtube-red  RE: KriSu
Kolejny odcinek z mafii 2 :) Mam nadzieję, że się spodoba :D

Link do najnowszego filmu


0 +1
0
RE: KriSu
No i nadszedł czas również na coś innego. Zapraszam na odcinek z Paladins! :D

Link do najnowszego filmu


0 +1
90
Automatyczna odp - KriSu
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
0 +1