Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Leonex307

5
Youtube-red  Leonex307
● W skrócie: 
Hej, cześć, witajcie! Mam na imię Michał, choć internety znają mnie bardziej pod pseudonimem Leonex307. Uczęszczam do liceum i liczę sobie 17 wiosen :) .
Nagrywam od 2012 roku, od rozpoczęcia pierwszej klasy gimnazjum. Po prawie dwóch latach działalności kanał został przeze mnie zawieszony, lecz niedawno zdecydowałem się wrócić do korzeni.
Jestem człowiekiem wielu zainteresowań. Fascynują mnie lotnictwo, historia, montaż filmowy, wszelkiej maści gry komputerowe i wiele innych. Kanał jest dla mnie swoistą "kumulacją" tego wszystkiego, na rzecz tworzenia tak dobrych i wartościowych materiałów wideo jak to tylko dla mnie możliwe.

Co nagrywam:
Posiadam na kanale zwykłe gameplay'e z gier z komentarzem na żywo, w planach mam też let's playe, natomiast uwielbiam tworzyć filmy, gdzie gameplay stanowi tylko tło do jakiegoś mojego myślowego wywodu, mniej lub bardziej związanego z tym co dzieje się na ekranie (przykład takiego filmu można zobaczyć u dołu tego posta  :) ).
Dominują u mnie gry akcji; strzelanki i zręcznościówki. Nie dyskryminuję natomiast żadnego z rodzajów gier. Czoło mojego kontentu stanowią War Thunder i Battlefield, choć może to ulec zmianom. 

● Osiągnięcia:
Drugie miejsce w  konkursie społeczności War Thunder "Polish Squadrons Contest", mającym na celu upamiętnienie polskich pilotów walczących na frontach II Wojny Światowej.
Dowód (dół strony):
 https://forum.warthunder.com/index.php?/...33/&page=5 
Film do obejrzenia na FanPage mojego kanału :) .

● Link do kanału:
https://www.youtube.com/Leonex307

● Przykładowy film:
Zachęcam wszystkich do wyrażania swoich opinii :) .
4 +1
6
RE: Leonex307
Ok, to ja Cię Leonie, Kurde, ocenię. Zacznę inaczej, niż zwykle zaczynam, bo nie od filmu, a od tego, co rzuciło mi się w oczy. Szczerze mówiąc nie mam zielonego, ani żadnego innego pojęcia jak skomentować banner tego kanału, metaforyka w nim zawarta jest poza moim pojmowaniem, ale masz plusa za Leonexa. Awatar jest bardzo uroczy :)

Miniatury... są. To dobrze. Nie jakieś super piękne i lśniące, ale po bannerze wnioskuję, że bycie super pięknymi i lśniącymi nie jest ich głównym celem. Uwagę mam tylko taką, że fajnie, aby wszystkie były utrzymane w podobnym typie jak np Battlefield - niby miniatura prosta i ordynarna, gorzej niż przeciętna, bo w końcu to tylko tapeta i podpis, ale wystarczyło jedno "kurde" i już widać, że Twoje. Ktoś powie, że to meh, ohyda, i poradzi Ci, żebyś poprosił jakiegoś grafika o stworzenie Ci strony graficznej kanału. Ja jednak uważam, że coś w tej prostocie jest, tylko musi być widać, że jest ona zamierzona. No i miniatura do odcinka finałowego różni się za bardzo.

Kamerka - nie ma. Intro do Battlefielda krótkie i przyjemne. 720 jest? Jest. Gadane? Jest. Jakościowo jest dobrze, zarówno pod względem wideo jak i audio :P

Well, to chyba byłoby na tyle - będę zaglądać :)
Mam nadzieję, że opinia się przyda :)
2 +1
460
Automatyczna odp - Leonex307
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
0 +1

www