Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podkładka pod mysz

0
Podkładka pod mysz
siema mam prośbę czym mogę zastąpić podkładkę pod mysz albo jak zrobić ją własnoręcznie i z czego pisać komentarze
0 +1
104
RE: Podkładka pod mysz
Nie bardzo da się zastąpić coś takiego. Podkładki są tanie, zainwestuj te 50 złotych i będziesz szczęśliwy.
0 +1

www
388
RE: Podkładka pod mysz
Dokładnie tak, podkładka to koszt kilkudziesięciu złotych, a masz coś naprawdę dobrego, co ci długo posłuży, ale może chcesz sobie obić tym biurko czy coś, to do głowy przychodzi mi tylko dobrej jakości jeans, fajnie to deasign'owo nawet by wyglądało.
0 +1
179
RE: Podkładka pod mysz
To raczej pytanie do naszych Babci, Matek i ew. krawcowych, z czego to zrobić. PRoblme tylko że taka robota nijak się będize opłacać względem podkładki produkowanej seryjnie przez maszynę. Ja mam Natec Large M12 czy coś takiego, dałem właśnie coś ~50zł, i wystarcza pod klawiaturę + myszkę + talerz z obiadem ;)
0 +1

235
RE: Podkładka pod mysz
Ja od jakiegoś czasu używam playmaty którą wygrałem w jakimś tam turnieju karciankowym. Sprawuje się wspaniale jako podkładka, jest całkiem wytrzymała i ładna.
0 +1

www
0
RE: Podkładka pod mysz
to nie jest post żeby się chwalić jakie kto ma podkładki tylko jak zrobić tą podkładkę pod mysz ja pierdole pytam się wasz jak zrobić własnoręcznie podkładkę z jakich rzeczy a wy się ku,,, chwalicie kto ma jaką i za ile OMG Polska schodzi na psy

Notatka od Piotru, 09-11-2016 18:03:

Przez ludzi twojego pokroju, rzeczywiście Polska schodzi na psy... :(

0 +1
388
RE: Podkładka pod mysz
Podkładka to jest kawałek szmaty. Jak nie potrafisz wyciąć kawałka szmaty z jeansu to jesteś upośledzony. Najwyżej będziesz bez podkładki.
0 +1