Dzień Doberek :)

10
Dzień Doberek :)
Witajcie ludziska! Może pojedziemy mniej więcej według schematu. Więc: Nazywam się Piotrek, pochodzę z niewielkiej miejscowości Tyrawa Wołoska (tak, jest taka :D ) koło Sanoka. Mam 16 (i trochę) lat i właśnie kończę (zobaczymy, cwaniaczku...) gimnazjum. Interesuję się oczywiście graniem w gry komputerowe (no-life, no-life !!!) oraz akwarystyką (skromne 200 litrów...). Moimi ulubionymi grami są zdecydowanie gry akcji (FPS, TPP etc.). Narazie nie mam wielu takich gier (nie mam BF3 albo nawet MW3!). Ale, może kiedyś je będę posiadał (a może znajdzie się jakiś św. Mikołaj :D ). Trafiłem do was dzięki Soushibo (którego serdecznie pozdrawiam!), aby poznać innych Let's Play'erów , znaleźć porady dotyczące nagrywania, czy nawet nieskromnie mówiąc, pochwalić się swoimi dokonaniami (których raczej nie mam...). Nagrywaniem filmów na YT zajmuję się troszkę mniej niż miesiąc (zółtodziób!) na kanale "PanTrollman" (LINK) Także witam jeszcze raz i myślę, że będę się z wami doskonale bawił (no dobra, żart... Ja WIEM, że będe się z wami dobrze bawił).
0 +1
21
RE: Dzień Doberek :)
Cześć.
Jakość video jak i audio w twoich filmikach jest dobra, nie słychać szumów. Jeśli znasz jakiegoś dobrego grafika poproś go o tło na YT, bo te jest takie sobie.
Jakich słuchawek/mikrofonu używasz?

Notatka od NoMoreFun, 20-06-2012 16:01:

A mi się wydawało, że ten temat jest do tego, aby się przywitać. Jednakże Ty postanowiłeś zmienić jego przeznaczenie i oceniasz w nim kanały + zadajesz pytania nie związane z tematem.

0 +1

www
170
RE: Dzień Doberek :)
Witaj na forum ;D
0 +1

www
20
RE: Dzień Doberek :)
Witamy kolejną osobę :)
0 +1
12
RE: Dzień Doberek :)
yooo!
0 +1

www
15
RE: Dzień Doberek :)
Sieemanko ! :)
0 +1

www