EnterVPL

90
Brick  EnterVPL
Link do kanałuhttps://gaming.youtube.com/user/EnterVPl/live
Tematyka streamów: Gry, pogadanki, etc. 
Wiek: 21 wiosen
Opis: Choć zapalonym streamrem nie jestem to jednak od czasu do czasu transmisję pozwolę sobie odpalić. Już streamowałem Minecrafta, Gmoda czy Spyro The Dragon na mój "jutubowy" kanał. Teraz jednak tematyka się nie co zmieniła. Kilka najbliższych streamów będzie poświęcone (a przynajmniej tak myślę że będzie) grom opartych na silniku RPG Maker. Będą to tytuły starszej jak i nowszej daty. Przykład to Project 2, który cieszy się niesamowitą iteracją z naszą wyobraźnią. Postaram się nikogo nie zanudzić. Po każdym streamie planuje jakiś after. Mogą to być pogadanki, rozkminianki, grajcowanie na gitarce, tekkeny 3 na pe es iksy i różne różniste sprawy. Sam jestem ciekaw jak to wszystko się pociągnie. Za jakiś czas dodam pierwsze info nt. tego kiedy najbliższy stream się pokaże.

Jak ktoś ma jakąś uwagę czy propozycję to śmiało pisać. Jestem otwarty na wszelaką krytykę i subiektywne opinie (wręcz liczę, że ktoś mi coś napomni ^^).
0 +1

90
RE: EnterVPL
Tematyka livestreamu: Gry na silniku RPG Maker
Data rozpoczęcia: 3 grudnia o 17:00
Opis: Stream specjalnie dedykowany dla społeczności tsukuru.pl. Będzie zawierał w sobie gry oparte na silniku RPG Maker. Na liście mam 15 rożnych gier. Kilka z nich zobaczycie na żywo (np. betę Pogromcy Pustki II czy Kruka 2 Akt I).
0 +1

90
RE: EnterVPL
0 +1

90
RE: EnterVPL
0 +1

90
RE: EnterVPL
0 +1

90
RE: EnterVPL
Tematyka livestreamu: Kontynuacja przygód w grze Spyro 2: Gateway to Glimmer.
Data rozpoczęcia: 28.01.2017  19:00 (sobota o 19:00)
Opis: Będziemy rozmawiali nt. Spyro o to jak ten smok prosperuje w swoim życiu oraz poznamy lub przybliżymy się do sensu naszego życia. Serdecznie zapraszam! :D
0 +1

90
RE: EnterVPL
Link do kanału: https://gaming.youtube.com/c/EnterVPl/live
Tematyka livestreamu: Shadow Man
Data rozpoczęcia: 26.02.2017 godzina 19:00
Opis: Będziemy zwiedzać mroczne Asylum w celu odnalezienia kolejnych mrocznych dusz. Naszym zadaniem jest pokonanie demona Legionu, który oferuje ludziom nadprzyrodzone moce. Musimy uratować świat przed Apokalipsą!

[Obrazek: 1eda5d982d7e5.jpg]
0 +1

90
RE: EnterVPL
0 +1