Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wastelander

126
Youtube-red  Wastelander
Witam wszystkich Ocalałych!

EDIT 27.04.2018 - Obecnie działam bardziej na Facebooku https://www.facebook.com/wastelander2033/, powrót na YT na pewno w tym roku :D

Ja jestem waste bądź jak kto woli wastelander, znany niektórym też jako po prostu Krzysztof, rocznik 91. Mieszkam w Łodzi, najbardziej postapokaliptycznym, masowo znanym, mieście w Polsce ;]. Postapokalipsa i przetrwanie zaszczepione zostało mi już za młodu, kiedy jako berbeć, w 1997 roku, ujrzałem grę Fallout. Odtąd cała ta tematyka jest bliska memu skażonemu sercu i postanowiłem, że w taki oto sposób chciałbym się tym moim hobby podzielić.

Jest to kanał poświęcony szeroko rozumianej postapokalipsie, apokalipsie, preapokalipsie itd. itp. Nie tylko w grach, ale również w muzyce, kinematografii, literaturze i popkulturze. 

Na razie, z racji napiętego grafiku, od czasu do czasu sobie pogrywam w klasycznego Cienia Czarnobyla (który może nie jest klasyczną postapokalipsą, ale wpisuje w klimaty i przez wielu jest uznawana za grę postapokaliptyczną, tak samo jak Czarnobyl jest już jednym z nieodłącznych elementów postapo), ale wkrótce wyjdzie spod mego pióra, że tak to ujmę, pierwsza recenzja gry w klimatach postapokaliptycznych. W późniejszym czasie chciałbym robić już bardziej recenzje, opisy, przedstawienia danego produktu, aniżeli materiały z przechodzenia danej gry, ale obecna forma jest taką, którą jestem w stanie zrealizować na etapie życia, na którym się znajduje (chodzi głównie o czas, a nie o to, że nie mam środków czy coś w tym rodzaju).

W nadchodzącym czasie zamierzam, wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi kanałami, zrobić podcast nt. gry MMO Survarium, za które odpowiedzialne jest Vostok Games.

W założeniach jest to kanał czysto hobbystyczny i nie wrzucam materiałów jak karabin maszynowy i raczej się to nie zmieni.

Jeżeli chodzi o kanały, które jakby pociągnęły mnie do "popełnienia" również i swojej stacji na Youtubie jest NRGeek, Bananowy Janek, quaz9, arhn.eu czy Panowie z TVGRYpl. Jeżeli chodzi o takich klasycznych letsplejerów, to prawdopodobnie taką cegiełkę dołożył Bungo21, który był pierwszym człowiekiem, którego oglądałem jako człowieka grającego w gry. Staram się współpracować z innymi kanałami zajmującymi się postapokalipsą. Pozdrawiam wszystkich tych ludzi.

Najbardziej zależy mi na wymianie doświadczeń, dyskusji, przekazania czegoś nowego i dowiedzenia się od innych rzeczy równie ciekawych i poznawaniu nowych osób, gdyż uwierzcie bądź nie, kilka super person, dzięki wspólnym zainteresowaniom, udało mi się poznać i utrzymać kontakt.

Bardzo proszę Was o wszelkie wskazówki, komentarze, zwłaszcza te z konstruktywną krytyką. Na razie niewiele jest na tym kanale, ale mam nadzieję, że dzięki poradom innych osób, kanał jako tako się rozwinie i wszyscy będziemy zadowoleni.

Do zobaczenia gdzieś na szlaku!


 ☢ ☢ ☢
Facebook:
https://www.facebook.com/wastelander2033/

 ☢ ☢ ☢ 
Zajrzyj tutaj:
https://www.youtube.com/user/RaczkaStalker
https://www.youtube.com/user/PiRadiusz
https://www.youtube.com/user/TomGraSobie
https://www.youtube.com/user/Irydius
https://www.youtube.com/user/Black2194
https://www.youtube.com/channel/UCeQdCzy...6lLj3894Ww
http://trzynasty-schron.net/
http://radioaktywne-recenzje.blogspot.com/
http://postapocalyptic.net/
 ☢ ☢ ☢ 0 +1

www
4
RE: Wastelander
Podoba mi się wierność tematyce post-apo!
Obejrzałem również parę materiałów i od strony technicznej nie widzę żadnych problemów, ogólnie wrażenie jest pozytywne a głos miły dla ucha :D
1 +1

www
3
RE: Wastelander
Fajny kanał, bardzo ciekawe logo i avatar cudownie pasujący do tematyki kontentu :D
Jeśli chodzi o jakość materiałów to można się jedynie przyczepić do Twojej kamerki, uważam że jest zbyt mała ;) 
Jeśli chodzi o miniaturki, to tak 50/50. Trochę mi się podobają a trochę nie, zostawiam łapę pod dwoma odcinkami które obejrzałem i życzę powodzenia i wytrwałości z dalej bo niewątpliwie dobrze się bawisz na nagraniach i jestes pozytywnym człowiekiem. 
Zapraszam też do siebie ;)
1 +1

www
2
RE: Wastelander
Według mnie to powinieneś pousuwać wszystkie zapiski livestreamów lub przynajmniej dać na prywatne bo to troche zaśmieca kanał. :) Pozdro
1 +1
RE: Wastelander
Tło i avatar pasują do tego klimatu, jaki panuje u Ciebie na kanale, popracuj nad miniaturkami oraz daj troszeczkę większą kamerkę i będzie okej ;) Powodzenia
0 +1
www
7
RE: Wastelander
Waste skończył z nagrywaniem.
0 +1

www
126
RE: Wastelander
Co za pomówienia! ;]
0 +1

www
1
RE: Wastelander
Widzę kanał opiera się głównie na klimatyce post-apo! Strasznie mi się podoba, jednak twoje filmy są po prostu zwykłem gameplayem, trochę nudno się ogląda, powinieneś wrzucać najciekawsze momenty ponieważ czasami strasznie się ogląda. Jednak co do jakości audio oraz wideo jest super! Wszystko czystko i ładnie brzmi a jakość filmu jest dosyć dobra. Chociaż z tego co widzę ostatni film wrzucony został miesiąc temu, chyba się poddałeś :/ 

Czekam na powrót!  Cool
1 +1