Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wastelander

126
Youtube-red  Wastelander
Witam wszystkich Ocalałych!

Ja jestem waste bądź jak kto woli wastelander, znany niektórym też jako po prostu Krzysztof, rocznik 91. Mieszkam w Łodzi, najbardziej postapokaliptycznym, masowo znanym, mieście w Polsce ;]. Postapokalipsa i przetrwanie zaszczepione zostało mi już za młodu, kiedy jako berbeć, w 1997 roku, ujrzałem grę Fallout. Odtąd cała ta tematyka jest bliska memu skażonemu sercu i postanowiłem, że w taki oto sposób chciałbym się tym moim hobby podzielić.

Jest to kanał poświęcony szeroko rozumianej postapokalipsie, apokalipsie, preapokalipsie itd. itp. Nie tylko w grach, ale również w muzyce, kinematografii, literaturze i popkulturze. 

Na razie, z racji napiętego grafiku, od czasu do czasu sobie pogrywam w klasycznego Cienia Czarnobyla (który może nie jest klasyczną postapokalipsą, ale wpisuje w klimaty i przez wielu jest uznawana za grę postapokaliptyczną, tak samo jak Czarnobyl jest już jednym z nieodłącznych elementów postapo), ale wkrótce wyjdzie spod mego pióra, że tak to ujmę, pierwsza recenzja gry w klimatach postapokaliptycznych. W późniejszym czasie chciałbym robić już bardziej recenzje, opisy, przedstawienia danego produktu, aniżeli materiały z przechodzenia danej gry, ale obecna forma jest taką, którą jestem w stanie zrealizować na etapie życia, na którym się znajduje (chodzi głównie o czas, a nie o to, że nie mam środków czy coś w tym rodzaju).

W nadchodzącym czasie zamierzam, wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi kanałami, zrobić podcast nt. gry MMO Survarium, za które odpowiedzialne jest Vostok Games.

W założeniach jest to kanał czysto hobbystyczny i nie wrzucam materiałów jak karabin maszynowy i raczej się to nie zmieni.

Jeżeli chodzi o kanały, które jakby pociągnęły mnie do "popełnienia" również i swojej stacji na Youtubie jest NRGeek, Bananowy Janek, quaz9, arhn.eu czy Panowie z TVGRYpl. Jeżeli chodzi o takich klasycznych letsplejerów, to prawdopodobnie taką cegiełkę dołożył Bungo21, który był pierwszym człowiekiem, którego oglądałem jako człowieka grającego w gry. Staram się współpracować z innymi kanałami zajmującymi się postapokalipsą. Pozdrawiam wszystkich tych ludzi.

Najbardziej zależy mi na wymianie doświadczeń, dyskusji, przekazania czegoś nowego i dowiedzenia się od innych rzeczy równie ciekawych i poznawaniu nowych osób, gdyż uwierzcie bądź nie, kilka super person, dzięki wspólnym zainteresowaniom, udało mi się poznać i utrzymać kontakt.

Bardzo proszę Was o wszelkie wskazówki, komentarze, zwłaszcza te z konstruktywną krytyką. Na razie niewiele jest na tym kanale, ale mam nadzieję, że dzięki poradom innych osób, kanał jako tako się rozwinie i wszyscy będziemy zadowoleni.

Do zobaczenia gdzieś na szlaku!


 ☢ ☢ ☢
Facebook:
https://www.facebook.com/wastelander2033/

 ☢ ☢ ☢ 
Zajrzyj tutaj:
https://www.youtube.com/user/RaczkaStalker
https://www.youtube.com/user/PiRadiusz
https://www.youtube.com/user/TomGraSobie
https://www.youtube.com/user/Irydius
https://www.youtube.com/user/Black2194
https://www.youtube.com/channel/UCeQdCzy...6lLj3894Ww
http://trzynasty-schron.net/
http://radioaktywne-recenzje.blogspot.com/
http://postapocalyptic.net/
 ☢ ☢ ☢ 0 +1

www
4
RE: Wastelander
Podoba mi się wierność tematyce post-apo!
Obejrzałem również parę materiałów i od strony technicznej nie widzę żadnych problemów, ogólnie wrażenie jest pozytywne a głos miły dla ucha :D
1 +1

www
2
RE: Wastelander
Fajny kanał, bardzo ciekawe logo i avatar cudownie pasujący do tematyki kontentu :D
Jeśli chodzi o jakość materiałów to można się jedynie przyczepić do Twojej kamerki, uważam że jest zbyt mała ;) 
Jeśli chodzi o miniaturki, to tak 50/50. Trochę mi się podobają a trochę nie, zostawiam łapę pod dwoma odcinkami które obejrzałem i życzę powodzenia i wytrwałości z dalej bo niewątpliwie dobrze się bawisz na nagraniach i jestes pozytywnym człowiekiem. 
Zapraszam też do siebie ;)
1 +1

www
2
RE: Wastelander
Według mnie to powinieneś pousuwać wszystkie zapiski livestreamów lub przynajmniej dać na prywatne bo to troche zaśmieca kanał. :) Pozdro
1 +1
3
RE: Wastelander
Tło i avatar pasują do tego klimatu, jaki panuje u Ciebie na kanale, popracuj nad miniaturkami oraz daj troszeczkę większą kamerkę i będzie okej ;) Powodzenia
0 +1
www
7
RE: Wastelander
Waste skończył z nagrywaniem.
0 +1

www
126
RE: Wastelander
Co za pomówienia! ;]
0 +1

www