Wysyłanie filmów a YT

1
Youtube-red  Wysyłanie filmów a YT
Cześć. Kiedyś jak wysyłałem filmiki na Yt to przez movie makera. Była tam opcja wybrania jakości itd. Teraz jak chcę wysłać przez niego filmik to poprostu pisze, ze błąd i nie można wysłać. Więć zaczełem wysyłać za pomocą YT. Niestety wtedy filmiki wysyłają się w jakości 360p (choć nagrywane są w 1080 i w takiej jakości obrabiane, próbowałem z 720p itd.). Jest to za słaba jakość.
Mogę też wysyłać za pomocą hitfilm 4 express (w którym obrabiam filmy), ale nie wiem jak to będzie i ile będzie się wysyłało.
Obrazek: J6clGzb.png
0 +1
2
RE: Wysyłanie filmów a YT
Graczix. Poczekaj aż yt przetworzy film i będzie ok. Z czasem dojdą opcje zmiany jakości.
0 +1
1
RE: Wysyłanie filmów a YT
Niestety nie. Przykładem niech będą 2 filmiki wstawione 1 miesiąc temu. Nadal jest 360p, choć zostały nagrane, obrobione itd. w maksymalnej jakości.
0 +1
1
RE: Wysyłanie filmów a YT
Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?
0 +1
143
RE: Wysyłanie filmów a YT
A czemu nie wysyłasz filmów przez główną stronę YT jak 99,9% ludzi???
0 +1

1
RE: Wysyłanie filmów a YT
@sulacoPL gdy tak wysyłam mam wciąż jakość 360p. Nie wiem czemu. Filmiki są nagrywane w jakości 760p lub 1080p.
0 +1
143
RE: Wysyłanie filmów a YT
Zwykłe wysyłanie przez stronę:

A)
YT potrzebuje czasu na przetworzenie filmu. Moje przetwarzał max w 15min. Ale ludzie mówią że czasem czekają nawet 2 dni. Więc może i Ty musisz poczekać 1-2 dni.

A jeśli czekasz dłużej...

B)
Może i nagrywasz w 720p lub 1080p. Ale jesteś pewien że plik końcowy ma również taką rozdzielczość? Że po przetworzeniu na twoim komputerze, na końcu masz plik w tej samej rozdzielczości?

Nigdy nie ufałem pobocznym programom, ale wątpię że nawet używając głównej strony, YT robi Ci nazłość i wywala wszystko w 360p.
0 +1

1
RE: Wysyłanie filmów a YT
Czemu nie ufasz pobocznym programom? Tak wogóle ostatnio przesyłam za pomocą hitfilma i jest dobra joakość, ale wiem, że wkońcu przesiądę się a coś lepszego i nie wiem czy będzie nadal tak fajnie/
0 +1
0
RE: Wysyłanie filmów a YT
Serio? Ktoś korzysta z takich programów? Nagraj to co chcesz chociażby OBSem, wrzucasz do programu do obróbki wideo, montujesz jak chcesz i przechodzisz do renderowania. Możliwe, że masz takie problemy, bo źle ustawiasz opcje renderu. Choćbyś nagrywał w 1080p i nie wiem ilu FPSach, to dobre ustawienia renderu robią tutaj największą robotę. Polecam poczytać o tym. ;)
0 +1