Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki program do obróbki wideo jest aktualnie najlepszy?

0
RE: Jaki program do obróbki wideo jest aktualnie najlepszy?
Osobiście polecam program Hitfilm 4 Express. Byłby wręcz idealny gdyby posiadał możliwość renderowania filmów w 4k, ale czego tu oczekiwać po programie dla januszowych filmowców i jutuberów :D
W przyszłości przeskakuję na wersję Pro albo Adobe Premiere.
0 +1

www
36
RE: Jaki program do obróbki wideo jest aktualnie najlepszy?
Napisze to co wiem z własnego doświadczenia.
Miałem okazję korzystać z dwóch programów Adobe Premiere Pro jak i Sony Vegas na którym pracuję do dziś. Jako, że uważam iż premiere pro moim zdaniem jest czytelniejszy, lepszy, szybciej renderuje materiały, tak jednak do pracy przy grach bardziej bym polecił Sony Vegas'a. Już wyjaśniam dla czego.
Przy pracy w Premiere pro zauważyłem, że nie za dobrze radzi sobie z materiałami które nie mają stałej liczby klatek na sekundę, przez co desynchronizuje nam audio z obrazem, zaś Sony Vegas radzi sobie z takimi materiałami nadzwyczaj dobrze.
Różnie bywa z grami, różnie są optymalizowane przez co czasami ciężko utrzymać stałą liczbę klatek na sekundę. Nawet jeżeli gracie cały czas na 60 FPS full HD tak czasami gra, nasz sprzęt lubi zrobić na na złość i gubi klatki co powoduje desynchronizacje w premiere. Wszystko co napisałem opieram na doświadczeniu a nie na upodobaniach bo osobiście wolał bym Premiere Pro. No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)
0 +1

www