Sprzedam - Rejestrator Tascam DR-60D MK. II + zasilacz tascam PS-P515U

1 383
Rejestrator Tascam DR-60D MK. II + zasilacz tascam PS-P515U
Posiadam na sprzedaż komplet - rejestrator wraz z zasilaczem sieciowym. Tascam DR-60D Mk. II to bardzo udana i chwalona konstrukcja, współpracował u mnie z kamerą Panasonic HC-X920. Rejestrator oferuje nagrywanie aż 4 kanałów audio, wyposażony jest w dobrej jakości przedwzmacniacze HDDA, wygodny w użytkowaniu (możliwość montażu pomiędzy kamerą a statywem), przycisk SLATE służący łatwej i szybkiej synchronizacji dźwięku z torem audio z kamery, zasilanie phantom +24V/48V i wiele wiele innych. Pełna specyfikacja rejestratora:

https://muzyczny.pl/154114_Tascam-DR-60D...frowy.html

W komplecie znajduje się oryginalny zasilacz sieciowy Tascam przeznaczony konkretnie dla DR-60D, z którego głównie był u mnie zasilany (tylko dwa razy pracował na akumulatorkach).

https://muzyczny.pl/138389_Tascam-PS-P51...owych.html

Najważniejsze informacje o powyższym zestawie:
1. Zasilacz oraz rejestrator są w pełni sprawne, na jednym ze zdjęć Tascam jest uruchomiony przy zasilaniu właśnie z zasilacza sieciowego.
2. Zestaw zakupiony został w sklepie muzyczny.pl (stąd odnośniki z linków do tego sklepu) dnia 14-05-2016. Na sprzęt udzielona jest 2-letnia gwarancja, która wygasa dnia 14-05-2018.
3. Sklep muzyczny.pl deklaruje się iż oferuje wygodną gwarancję door-to-door, więc powyższy zestaw jest objęty jeszcze ponad roczną gwarancją door-to-door!
4. Rejestrator był bardzo mało używany. Zaledwie dwa razy w terenie, kiedy pracował to na akumulatorkach oraz kilka razy w małym domowym studio. Stąd sprzęt jest zupełnie niezniszczony, niczym nowy ze sklepu. Wystarczy przyjrzeć się zdjęciom, brak jakichkolwiek śladów użytkowania, rys, zadrapań czy uszkodzeń mechanicznych. O sprzęt dbałem bardzo dobrze, przechowywany był w torbie przeznaczonej do sprzętu filmowego (z miękką wyściółką) w temperaturze pokojowej.
5. Sprzedaję ponieważ praktycznie go nie używam, a pieniądze z niego chcę przeznaczyć na lepszy mikrofon dla mojego mikroportu. Inaczej przeleży u mnie następne lata będąc używany "od święta".
6. Sprzęt zapakowany jest w oryginalne pudełka w których do mnie przyszedł, stąd będzie bezpieczny podczas transportu, a osoba kupujący otrzyma towar niczym nowy ze sklepu.
7. W najgorszym stanie jest instrukcja obsługi od rejestratora. Od spodu została zamoczona, ponieważ kiedyś położyłem ją na mokrej plamie.
8. Zrobione przeze mnie zdjęcia przedstawiają produkt który sprzedaję, więc dokładnie ten otrzyma osoba, która ode mnie kupi zestaw.
9. Do zakupu dołączam kopię faktury ze sklepu na podstawie której realizowana jest gwarancja.
10. Link do albumu ze zdjęciami na portalu imgur.com: http://imgur.com/a/g7wcj

Aktualna cena takiego zestawu to 849zł + 129zł = 978zł. Odsprzedam swój zestaw za 800zł lub mogę wymienić się za mikrofon pokroju Sennheiser MKE-2 EW GOLD do mikroportu Sennheiser (z ewentualną dopłatą w jedną lub drugą stronę).

Jako rodzaj transportu preferuję przesyłkę kurierską, koszt 20zł.
0 +1

www