Logo - Zlecę wykonanie logo [PŁATNE]

1 410
Zlecę wykonanie logo [PŁATNE]
Swoją potrzebę opisze bez szablonu, bo tak będzie wygodniej i przejrzyściej.

Potrzebuję wykonać logo. Projekt ma zawierać:
1. Posiadam symbol graficzny, wraz z prawami do jego wykorzystania - nie jest on darmowy ani legalnie rozpowszechniany w internecie, więc wszystko biorę na siebie, grafik nie jest za nic odpowiedzialny jeśli chodzi o jakiekolwiek roszczenia praw autorskich, ale zobowiązuje się on użyć symbolu tylko dla mnie. Chciałbym zmodernizować lekko ten symbol, aby był unikalny, ale tak aby zachował swój urok. Lekka, delikatna modernizacja.
2. Do symbolu będzie trzeba dodać trzy znaki - jedną literę i dwie cyfry. W jaki układzie, to jest kwestia do przedyskutowania.
3. Będę chciał otrzymać dwa rodzaje logo - jedna to grafika wektorowa, czyli czarno na białym (bez żadnych kolorów), druga to grafika jako obrazek i tutaj czy trzeba będzie używać jakiś kolorów to nie wiem, być może także zostanie czarno-białe logo.
4. Jeśli dostanę grafikę wektorową, to nie mam zaleceń co do rozdzielczości logo, ponieważ zawsze będę mógł dowolną rozdzielczość z grafiki wektorowej uzyskać. Prawda?

To co mi się podoba, to nie wiem czy prawidłowo się wyrażę, ale wolę iść w stronę minimalizmu. Coś w stylu numerów 7, 30, 48, 89 z tej strony:
http://ranking.vstars.pl/
Czyli proste logo, bez żadnych upiększeń, nie wiadomo ilu detali, szczegółów, nie wiadomo jakich teł i innych udziwnień. Preferuję grafikę na białym tle.

Samo wykonanie grafiki dla wprawnego grafika nie będzie raczej niczym ciężkim. Nie wiem tylko jak ciężkie i pracochłonne jest przeprowadzenie procesu wektoryzacji grafiki. Moja sugerowana cena to 50-80zł za wykonanie tej pracy.

Wraz ze zgłoszeniem chęci do podjęcia się pracy proszę o przesłanie swoich dotychczasowych prac (portfolio). Jeśli uznam że decyduję się powierzyć komuś to zadanie, to oczywiście udzielę takich informacji jak pokazanie symbolu, sugestia do jego modernizacji, jaka litera i cyfry oraz zalecane układy i ewentualne dane co do kolorystyki, jeśli w ogóle jakaś będzie.

Będę również potrzebował wykonać banner na YouTube.
0 +1

www
427
RE: Zlecę wykonanie logo [PŁATNE]
Nikt Ci na tym forum tak loga dobrze nie zrobi jak: https://www.fiverr.com/search/gigs?utf8=...ilter=auto

Dodatkowo, jak Ci zależy no to masz opcję 24h delivery. Ilość styli do wyboru, do koloru. Autor jest zobowiązany i nie będzie tak, że będziesz czekał na nic. Płaci się z góry, ale zwrot zawsze dostaniesz, jak będziesz niezadowolony. Za 5$ dostaniesz coś czego tutaj za 80zł możesz nie dostać.

Nie chcę tu umniejszać grafikom, ale sami sobie taki los zgotowaliście. Konkurowanie cenom zawsze się tak kończy. Jakiś rok/dwa temu tłumaczyłem co niektórym, że robienie grafik za free to psucie rynku :D
1 +1
1 410
RE: Zlecę wykonanie logo [PŁATNE]
Szczerze to wolałbym mieć kogoś zaufanego, bo być może z taką osobą podjąłbym współpracę na dłuższą metę typu baner, miniatury YT i inne projekty graficzne. Aczkolwiek dzięki za podesłanie stronki :)
0 +1

www