Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TheXandir

6
RE: TheXandir
Nowy wózek wbija na rejon!0 +1
6
RE: TheXandir
Przedstawiam wam kolejny poradnik, tym razem pokaże wam jak odpalać większość dostępnych gier w oknie bez ramek.0 +1
6
RE: TheXandir
Mam nadzieję, że nie narusza to zbytnio regulaminu(najwyżej usunę), ale mam pewien problem i chciałbym zasięgnąć u was opinii.
Chciałbym usłyszeć co wam się nie podoba w mojej twórczości, ale tak prosto z mostu, za nic się nie obrażę xD Jak myślicie, że jesten chu*owy to tak napiszcie, chciałbym poznać prawdę od strony widza. Samemu ciężko się ocenić.
0 +1
2
RE: TheXandir
Siema Xandir! Ogólnie czytałem, że chcesz aby ktoś zjechał Twój kontent - powiedział co jest źle, co możesz poprawić więc mówię.. dobra jazda!
Zacznijmy od początku, Logo i avatar bardzo fajne, przejrzyste, pasujące do siebie. Miniaturki do mnie przemawiają. Jakość filmów 1080p 60 fps w nowych grach, cud - miód i orzeszki! Głos przyjemny, zero szumów. Jedynie co brakuje to kamerki i oglądalności.
Ogólnie sam uważam, że kamerka nie jest aż tak potrzebna - nie wiem czemu nie masz więcej subków?
Nie ma jak się do Ciebie i Twojego kontentu przyczepić. Rób co robisz, na tym poziomie na którym robisz - ktoś to w końcu zauważy! Życzę Ci na start 100k subków i wytrwałości dalej. Powodzenia brachu, zapraszam też do siebie. Zostawiam łape pod odcinkiem z overwatcha ::D piona!
1 +1

www
6
RE: TheXandir
Powracamy do gry mojego dzieciństwa w nieco odnowionej wersji:30 +1