Fable w oknie

6
Fable w oknie
Czy posiada ktoś jakiś sprawdzony sposób na odpalenie programów w oknie? 

Fable Zapomniane opowieści opiera się dość mocno i nie mogę znaleźć sposobu na odpalenie go w oknie(w opcjach nie ma, a alt+enter nie działa), próbowałem programu 3dAnalyser i w pewnym sensie działało, ale okno było malutkie(1/4 ekranu) mimo, że w ustawieniach widniało wybrane FullHD(mój monitor jest w FullHD), następnie przetestowałem program Fable Hook i występowało to samo(była tam opcja do wpisywania rozdziałki, ale mi osobiście ona nic nie dawała, zawsze odpalało się w takim samym oknie). Dodam, że mój system to Windows 10(może jest to ważny aspekt). 

Z góry jestem wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Edit. Dodam jeszcze, że menu gry(przechwytując ekran) jest takiej wielkości jak okno z powyższych sposobów, a reszta rozgrywki nagrywa się normalnie.
0 +1
426
RE: Fable w oknie
0 +1
6
RE: Fable w oknie
No nijak to działa, ale troszkę potestowałem i przechwytywanie gry w obs działa dość dobrze, dźwięk nagrywa się ciągiem bez urwania(w innych grach podczas minimalizowania mam taki problem). Ale jak nie urok to sraczka, w grze jest coś nie tak z kamerą, mocno wibruje i wywołuje to mdłości(szukałem i szukałem rozwiązania, ale nic nie mogę znaleźć). Wiem, że problem z kamerą już nie jest zbytnio na temat, ale jeżeli ktoś zna jakieś rozwiązanie to będę wdzięczny.
0 +1