Otrzymanie Strike

0
Youtube-red  Otrzymanie Strike
Witam szanowna administracje oraz uzytkownikow. Mam pewne pytanie no wiec do rzeczy ostatnio dostalem 2 Strike na kanal za nagrywanie tak zwanych "prywatnych serwerow" ogl tworcy gry przypomnialo sie po 10 latach o grze i teraz Strike zostaly nalozone na moj kanal do 7 lipca przez tworce gry i moje pytanie Czy gdy minie 7 lipca te Strike wygasna i moj kanal bedzie czysty tak jak dawniej czy nadal beda jakies ograniczenia. Na kanale stracilem wiekszosc filmow oraz mozliwosc prowadzenia live przez okres 3 miesiecy chce sie zapytac jak to wyglada po uplywie tych 3 miesiecy.
0 +1
778
RE: Otrzymanie Strike
Cytat:Wszyscy popełniamy błędy. Jeżeli otrzymasz ostrzeżenie o naruszeniu praw autorskich, ma ono charakter informacyjny, a na Twoje konto nie nałożymy kary. Jeśli jednak Twoja transmisja na żywo lub transmisja z archiwum zostanie usunięta z powodu naruszenia praw autorskich, ograniczymy Twój dostęp do transmisji na żywo na 90 dni.
Jeśli otrzymasz trzy ostrzeżenia o naruszeniu praw autorskich:
  • Usuniemy Twoje konto.
  • Wszystkie filmy przesłane wcześniej na Twoje konto zostaną usunięte.
  • Nie będziesz mieć możliwości tworzenia nowych kont.

Cytat z support google
1 +1

www
0
RE: Otrzymanie Strike
To mam rozumiec ze po uplywie 3 miesiecy moje konto znowu bedzie nie naruszone i bez strikow tak ?
0 +1
778
RE: Otrzymanie Strike
Cytat:Drugie ostrzeżenie: jeżeli na Twoim koncie w ciągu trzech miesięcy pojawi się drugie ostrzeżenie, stracisz na dwa tygodnie możliwość publikowania nowych treści w YouTube. Jeśli nie wystąpią kolejne problemy, pełne uprawnienia zostaną przywrócone automatycznie po upływie tego okresu. Każde ostrzeżenie wygasa po trzech miesiącach od jego nałożenia.

Wychodzi na to że tak
1 +1

www
0
RE: Otrzymanie Strike
Dziekuje za odpowiedzi. Mysle ze wyjasnione i prosze o zamkniecie tematu.
0 +1