Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ramię mikrofonowe.

3
Ramię mikrofonowe.
0 +1
www
101
RE: Ramię mikrofonowe.
Wszystkie mają dokładnie tą samą konstrukcję. Raczej niczym się nie różnią. Renkforca mam, jest co najwyżej średni. Owszem trzyma mikrofon, czyli zadanie spełnia, ale ma mały zakres ruchu, można łatwo uszkodzić mocowanie. Po kilku godzinach mikrofon lekko pochyla te ramię i trzeba to poprawiać. Czyli standardowe probley przy tej cenie.
0 +1

www
3
RE: Ramię mikrofonowe.
Cigar napisał(a):Wszystkie mają dokładnie tą samą konstrukcję. Raczej niczym się nie różnią. Renkforca mam, jest co najwyżej średni. Owszem trzyma mikrofon, czyli zadanie spełnia, ale ma mały zakres ruchu, można łatwo uszkodzić mocowanie. Po kilku godzinach mikrofon lekko pochyla te ramię i trzeba to poprawiać. Czyli standardowe probley przy tej cenie.

Lecz słyszałem ze u renkforca jest problem zz mocowaniem ktore sie psuje a tie studio jest podobno fobrze ;)
0 +1
www
101
RE: Ramię mikrofonowe.
Kodziok QD napisał(a):Lecz słyszałem ze u renkforca jest problem zz mocowaniem ktore sie psuje a tie studio jest podobno fobrze ;)
zdarza się, chociaż u mnie nie ma problemu. Co do tie studio to nie mam pojęcia. Wracając jeszcze bo zapomniałem napisać. Sklep Conrad bardzo długo wysyłał mi paczkę.
0 +1

www
0
RE: Ramię mikrofonowe.
Ja zrobiłem sobie ramie sam z starej lampy i jest gitara. Po co wydawać pieniądze jak można coś w łatwy sposób zrobić za darmo :)
0 +1
www
101
RE: Ramię mikrofonowe.
ManiaQ napisał(a):Ja zrobiłem sobie ramie sam z starej lampy i jest gitara. Po co wydawać pieniądze jak można coś w łatwy sposób zrobić za darmo :)
bo jak nie masz takiej lampy to koszt jest taki sam jak koszt zakupu takiego ramienia oraz lampa utrzyma maks 0,5kg
0 +1

www