PC nie widzi kamery cyforwej Canon Legria

7
PC nie widzi kamery cyforwej Canon Legria
Witam. Zakupiłem kamerę cyfrową HD Canon Legria i mam problem ponieważ ani laptop ani PC jej nie widzi, przez co nie mogę zgrać filmów. Rozumiem, że istnieje karta SD i jest to rozwiązanie, ale mimo wszystko chciałbym mieć połączenie przez USB z kamerą. Kabel posiadam oczywiście i jest sprawny. Porty USB również działają. Software Canona nie widzi kamery i nie widzi jej również menadżer urządzeń. Gdy podłączam ją do komputera to przez moment instaluje się sterownik, po czym informacja o instalacji znika i koniec. Jakieś pomysły macie? Będę wdzięczny :)
0 +1

1 409
RE: PC nie widzi kamery cyforwej Canon Legria
Przełącz kamerę w tryb odtwarzania/oglądanie filmów, a nie w tryb nagrywania. W wielu modelach to było konieczne, bo wtedy kamera widziana była jako dysk, a nie jako urządzenie nagrywające/monitorujące.
2 +1

www
7
RE: PC nie widzi kamery cyforwej Canon Legria
Tianse napisał(a):Przełącz kamerę w tryb odtwarzania/oglądanie filmów, a nie w tryb nagrywania. W wielu modelach to było konieczne, bo wtedy kamera widziana była jako dysk, a nie jako urządzenie nagrywające/monitorujące.

Dziękuję :) W życiu bym na to nie wpadł w 2017 roku, bo np. żaden aparat u mnie tego przełączenia nie wymagał. Dzięki raz jeszcze.
0 +1