Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mateush

5
Youtube-red  Mateush
Co nagrywasz: Zacząłem od jakiegoś czasu tworzyć materiały poświęcone Grand Theft Auto a konkretniej wersji alfa/beta, przedstawiając usunięty elementy, które nie są wszystkim znane a przynajmniej wielu osobom. Nie jest to typowy let's play, ale może za jakiś czas zdobędę się na większą odwagę na to :)
Osiągnięcia: Pierwsze trzy filmy z serii, którą rozpocząłem posiadają co najmniej tysiąc wyświetleń (albo prawie). Aczkolwiek nie uważam tego za osiągnięcie a za motywację do dalszego tworzenia filmów.


Wiek: 22
Opis: Kiedyś był to kanał zrobiony dla "jaj" i nie do końca na poważnie, co mogą pewnie potwierdzić pierwsze filmiki (de facto jeden z Benchmarkiem ma 2k+ wyświetleń). Materiały zbieram przeglądając strony zagraniczne poświęcone GTA, plus przeszukuję kod w grze, gdzie można wiele ciekawych rzeczy znaleźć. Jeśli jesteście zainteresowani, lub są tutaj starsi fani GTA III (bo od tej części zacząłem) to zachęcam do oglądania :)

Co planuję w przyszłości? Tego nie wiem, nie wiem jak dużą popularność zdobędę , ale na pewno będę kontynuował przedstawianie takich "ciekawostek" z gier serii GTA (bez ery 2D i LCS/VCS) ale od strony technicznej. Nie przedstawiam easter eggów i sekretów bo ta działka przypada już williemuextreme.

Aktualnie korzystam z Sony Vegas 9, Adobe After Effects CS6 plus programy typu Illustrator/Photoshop ale bez dużego rozmachu.1 +1
5
RE: Mateush
Ostatni wrzucony film z serii analizy Grand Theft Auto III :)0 +1
5
RE: Mateush
Kolejny, czwarty już odcinek wpadł. Tym razem dotyczy trybu online, który miał pojawić się w GTA III, ale niestety (albo i stety) zrezygnowano z pomysłu.

Zapraszam! :)0 +1
5
RE: Mateush
Główny post zaktualizowany, pykło mi 100 subskrypcji więc w sumie takie trochę małe osiągnięcie :)
0 +1
5
RE: Mateush
Kolejny filmik na kanale. Krótki, ale może tematyka kogoś przyciągnie ;)0 +1
5
RE: Mateush
Hej hej, tym razem zaczynam skupiać się nad GTA Vice City. Zaczynam od usuniętych postaci (rozmowy telefoniczne itd.).

Zachęcam do oglądania i dzielenia się opiniami ;)!0 +1
5
RE: Mateush
Kolejny odcinek na kanale. Tym razem pojazdy, które miały pojawić się w Vice City, ale uległy zmianom :)!0 +1
5
RE: Mateush
Na kanał wpadł kolejny odcinek.0 +1
0
RE: Mateush
Ciekawe te ciekawostki tak się wciągnąłem że nie mogę przestać oglądać [serce]
0 +1
1
RE: Mateush
Fajny kanał podoba mi się bardzo zawartość i orginalność oraz muszę pochwalić miniaturki,subskrybcja z dzwonkiem leci i tyle :)
0 +1

www