Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AlexUnder

0
Exclamation  AlexUnder
0 +1
75
RE: Mój kanał
Przygotuje się na ostrą krytykę.

Zaczynamy :

Szata graficzna- Zmień layout oraz avatar bo prezentują się tragicznie. Nagrywasz lets playe a masz tło z Jigsawem... Wtf? Tło powinno nawiązywać do twojego kanału i być w miare estetyczne/schludne.

Minecraft - Dzięki tej grze nie znajdziesz sobie dużo widzów, więc jeśli liczysz na jakąkolwiek popularność to napewno nie zdobędziesz jej za pomocą tej oto gry.

Nuuuuuda - Nie pokazujesz nic ciekawego, twoje filmiki są nudne jak flaki z olejem. Mógłbyś opowiedzieć o czymś interesującym... Przeglądając filmiki niemal że usnąłem.

Intro - Jeżeli chcesz już mieć intro to rób je porządne ! Tego nawet intrem nie można nazwać, jeżeli masz robić takie intra to nierób wcale... To tylko odpycha widzów.
Pozdrawiam. :sleepy:
0 +1
778
RE: MrAugustus123
Zmieniłem nazwę tematu, chodź powinien być kosz za poprzednią nazwę..

Ja tak jak poprzednik myślę + dodam że jakość audio tragiczna mówisz za cicho.
Popraw się według rad, a może będzie lepiej
0 +1

www
5
RE: MrAugustus123
Ja się odniosę do przedmówców, oni mają rację, kolorki zbyt oczopieprzne, razi jak nie wiem i nie chce się tego kanału oglądać :D No i audio... A i znowy Minecraft...
0 +1
0
RE: AlexUnder
Postaram się poprawić :D i dzięki za rady POZDRO!
0 +1
12
RE: MrAugustus123
Nawet jest OK
Oceniam więc hmm
[7/10]
0 +1

www
100
RE: MrAugustus123
Słabe, w dodatku "Kara ;-("

[2/10] (Wiem, surowo oceniam, a sam lepszy nie jestem.)
0 +1

46
RE: MrAugustus123
PASKUDNE tło. Matko, czytając komentarze, że jest słabe, nie sądziłem, że aż tak. Co do filmików samych w sobie, nie porywają, są nudne i nic nie pokazują nowego. Zajmijcie się po prostu inną grą, może będzie wtedy lepiej. Audio w miarę ok, video też nie jest tragicznie. Nie zostawiaj końcówek formatu w jakim został przesłany film. Ah i jeszcze filmik "kara". Nie rób tego więcej. Wygląda to tak, jakbyś był więziony i bliski śmierci. Lepiej nagraj zwykłego vloga telefonem niż takie coś.

Na razie dostajesz 2/10
0 +1