Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oprogramowanie do obróbki Wideo

0
Video  Oprogramowanie do obróbki Wideo
Hej

Mam na wydanie ok 2000zł na soft do montażu i nagrywania. Głównie montowałbym vlogi, poradniki recenzje, rzedziej gry
Dlatego pytam co wybrać. Ponieważ mam dylemat między Camtasia Studio, Corel Video Pro, Sony Vegas. (Adobe Pr mam w pracy.)
rozdzielczość min 720, ale z reguły 1080p.  Co do softu do nagrywania to przymierzam się do Frapsa i Action!, OBS jest fajny ale chyba mam zbyt słabego PC. :-(. Tak wiem i3 nie bardzo się nadaje do tych zastosowań. Ale na coś poważniejszego dopiero odkładam. 
Zależy mi tylko na w miarę przyzwoitym działaniu. Nie musi być pieruńsko szybki. W robocie na C2D, Premiere Pro (wersja pod OSX) daje radę spokojnie 30min FullHD robię około godzinki montaż/rendering. Chodzi mi o to żeby sklecić kilka materiałów tygodniowo w weekend
Sprzęt do nagrywania jakim dysponuję to:
JVC GZ-R10 Quad proof
SJCAM SJ4000
Avermedia Live Gamer HD lite
BLUE SNOWBALL ICE
0 +1

www
359
RE: Oprogramowanie do obróbki Wideo
Do nagrywania darmowy shadow play, albo OBS, a software, taki w jakim ci się będzie najlepiej pracowało. Obecnie jest trochę darmowego i DOBREGO oprogramowania do montażu, więc możesz zapłacić aż 0zł.

Zamiast pakować pieniądze w zbędne rzeczy, lepiej skup się na wykonywaniu swojej roboty dobrze i jeszcze lepiej. Tzn. ćwicz, ucz się i wcielaj wszystko w praktykę.

Jeżeli już się uprzesz to jedyne w co bym włożył pieniądze to albo Vegas za 300zł, albo miesięczna subskrypcja Adobe.
0 +1
0
RE: Oprogramowanie do obróbki Wideo
No kiedyś miałem szkolenie z obsługi LightWorksa. Ale przez biurokrację, muszę mieć fakturę(dotacje unijne itd.) A zależy mi także na wsparciu GPU, bo wiadomo i3 demonem prędkości nie jest. :-D.
0 +1

www