Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Balala Games

1
Youtube-yellow  Balala Games
Cześć Wszystkim!

Nazywam się Piotrek, mam 26 lat i od niedawna tj. lipca (chociaż pierwsze uploady są z czerwca) prowadzę kanał Balala Games.
Na chwilę obecną skupiam się na gameplayach, wątpię żebym prowadził inną działalność chociażby w postaci vlogów. Czemu Balala akurat? Cóż, rok temu na wyjeździe ze znajomymi spontanicznie padło to słowo i tak od roku się już ciągnie za nami. Tym samym sprawiając, że gameplay najczęściej nagrywam z kumplem.

Graniem w gry hobbystycznie zajmuję się od bardzo dawna. Do założenia kanału zachęciły mnie właściwie wspólne gry ze znajomymi w Dead By Daylight, uznałem że nasze gry są ciekawe, naturalne, momentami śmieszne i być może komuś się będą podobać.

Zdaję sobie sprawę, że "rynek" youtube'a jest przesycony już seriami zagrajmy w itp. ale nie zniechęcam się. Grając w grę staram się rzeczywiście ją przejść, wyciągnąć z niej tyle ile mogę, w przypadku niektórych tytułów nawet "przeżyć". Stąd też decyzja o zrobieniu fabularnej serii Bioshock, wiem że mnóstwo osób grało w tę grę ale jestem prawie pewny, że mało kto czytał książkę :).

Na chwilę obecną na kanale znajdują się serie:

-Bioshock (gameplay uzupełniam o fabularne wątki i ciekawostki z książki, będącej prequelem do wydarzeń z gry)
-Prey 2
-Never Alone
-Hellblade
-Observer
-Little Nightmares
-Mortal Kombat X (mecze online)
-Move or Die
-Dead By Daylight

W sumie całkiem przypadkiem wyszło, że wszystkie tytuły są dość mroczne, ale nie było to zaplanowane :). Myślę, że jak wyjdzie Guild Wars 2: Path of Fire - będę umieszczał też nagrania z tego tytułu (gram casualowo w GW2 od czasów pierwszej części jeszcze)

Jakiś czas temu przygotowałem też promo video kanału Balali, zapraszam do obejrzenia go i mam nadzieję do zobaczenia na kanale!

Link do kanału: Balala Games0 +1

1
RE: Balala Games
Zapraszam do obejrzenia nowego odcinka ekipowej gry w Dead By Daylight. To fakt, nie poszło nam tym razem za dobrze :)0 +1

1
RE: Balala Games
Tym razem bardziej na poważnie. Zapraszam wszystkich fanów Bioshocka na 12. Odcinek serii, w której uzupełniam gameplay o wątki fabularne zawarte w książce „Rapture”, będącej prequelem do wydarzeń z gry.

W  tym odcinku kończę kwadryptyk bardzo ekscentrycznego i charakterystycznego przedstawiciela bohemy artystycznej Rapture – Sandera Cohen’a. Opowiadam też co nieco więcej o tragicznym losie Jasmine Jolene oraz propagandowo-artystycznej wojnie pomiędzy Anną Culpepper, a Andrew Ryanem i Cohenem.

Natomiast wszystkie osoby, które nie znają ( jest ktoś taki J?) gry Bioshock, zapraszam do obejrzenia 1. Odcinka z serii!
Pierwszy Odcinek0 +1

1
RE: Balala Games
Dobry wieczór wszystkim :)
Seria Bioshock już trwa, ale dzisiaj skleiłem krótkie promo z okazji 10-lecia (tak, 10-lecia!) gry

Mam nadzieję, że Wam przypadnie do gustu i zachęci do obejrzenia serii!0 +1

1
RE: Balala Games
Dzień dobry z rana.
Wczoraj grało się trochę z chłopakami w Dead By Daylight. A ponieważ udało się w końcu zebrać pełny skład (4osoby) wyszła całkiem miła gierka. Zapraszam :D


Dzień dobry :)
Bioshock z rana jak śmietana, zapraszam na kolejny odcinek z Fabularnej serii Bioshock uzupełnianej o wątki z książki. 

Trzynasty odcinek, w którym Jack staje przed bramami biura Andrew Ryana, jednak musi znaleźć sposób, żeby je otworzyć najpierw. Natomiast ja dopowiadam troszkę tła fabularnego o niedoszłych mordercach założyciela Rapture.0 +1

1
RE: Balala Games
Powrót z wakacji wiążę się z nowymi odcinkami :)
Zapraszam do obejrzenia krótkiego odcinka z serii ekipowego DBD !

Dzień dobry :D
Powoli wracam do systematyczności wrzucania odcinków, przed Wami kolejna odsłona ekipowego DBD (tym razem pełny 4-osobowy skład w meczu rankingowym) Myślę, że na dniach pojawią się też serie z fabularnego Bioshocka i Observera.

Życzę wszystkim miłego dnia!0 +1

1
RE: Balala Games
Dzień dobry w ten piękny sobotni poranek :).
Na kanale pojawił się 14. odcinek BIOSHOCK, podzielony na dwie części. 

Jack konstruuje bombę, która przeciąży reaktor Hefajstosa, dzięki czemu będzie w stanie wejść do biura Andrew Ryana, gdzie ten wyjawi mu gorzką prawdę. 

Zapraszam do oglądania :)0 +1

1
RE: Balala Games
Cześć i czołem :).
Na kanale pojawił się kolejny odcinek fabularnej serii Bioshock - Olimp. (fabularna seria, ponieważ jak już wspominałem mój gameplay uzupełniam o wątki fabularne z książki Rapture)


Odcinek "Olimp" jest o tyle znaczący, że układam wszystkie elementy wydarzeń z biura Andrew Ryana w jedną całość, porządkując fakty, które niejednemu graczowi mogły namieszać w głowie. Gracze, którzy już znają Bioshocka i jego przekręty fabularne być może odnajdą w nim odpowiedzi na niektóre pytania, które mogły im się nasunąć w trakcie grania. 

Natomiast osoby nie znające gry muszę przestrzec przed SPOILERAMI 
i zachęcić do oglądania pierwszego odcinka serii jednej z ciekawszych gier ostatniej dekady.


Klasycznie pojawiają się też regularnie odcinki z ekipowych gier Dead By Daylight, zapraszam do odwiedzenia kanału :)!
0 +1

1
RE: Balala Games
Dzień dobry :D
Ponieważ ostatnimi czasy trudno jest znaleźć lobby w ekipie, postanowiłem zmontować krótki materiał DBD. Tak na prawdę jest to DBD w pigułce. Mam nadzieję, że lubicie muzykę klasyczną ;)
Udanej zabawy!0 +1

1
RE: Balala Games

Cześć :)
Na kanał wjechał odcinek z nowym mordercą Dead By Daylight !
Dobry :)!

Kilka godzin temu wjechał nowy odcinek na kanał. Muszę przyznać, że jest to jedna z bardziej dramatycznych rozgrywek jakie miałem okazję rozegrać w Death By Daylight z ekipą ::D


0 +1