Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Którym sposobem nagrywać z konsoli PS4?

7
RE: Którym sposobem nagrywać z konsoli PS4?
Dzięki wielkie za odpowiedź ;)

Jeśli chodzi o formę kanału to powoli to zaczyna raczkować, aktualnie skupiłem się właśnie na streamach, gdyż po prostu lubię to robić. Gameplaye 20-30 minutowe dopiero zaczynam nagrywać, chciałem rozpocząć od serii z fanowskich kampanii Warcraft 3 (niestety, podstawowej kampanii na YT jest już po prostu dużo, nie ma sensu nagrywać kolejnej). Nad miniaturami wiem, że muszę popracować, chciałbym tworzyć takie, które powiązane są z moją osobą (znak kanału czy po prostu jak będzie kamerka/aparat to będę dodawał zwyczajnie siebie). Ale cieszę się, że zwróciłeś na to uwagę, do tej pory nie brałem tego aż tak pod uwagę. Podobnie oprawa graficzna, banner już od dawna prosi się o aktualizację, podobnie z avatarem, nad którymi mam nadzieję popracować dzisiaj.

Cieszę się, że większość błędów jest bardziej "techniczna" czyli coś, co przy odrobinie pracy da się poprawić. Niestety połączenie życie prywatne + praca + YT nie jest proste i zwyczajnie czasami czasu brak (tak jak w przypadku avatara czy grafiki). Nie wiem tylko jak rozwiązać problem "ciekawości" kontentu. W sensie takim, że od zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej nagrywać to co się lubi (wiadomo, mógłbym nagrywać ostatnimi czasy bardzo popularny PUBG czy CS'a, ale po co skoro nie przepadam za tymi produkcjami, byłbym wtedy "nienaturalny"). Wiem, że Gothic został ograny milion razy, ja go nagrywam bo przechodzę go po raz pierwszy :) Ze swojej strony mogę zapowiedzieć gierki wszelkiego gatunku, np. Dragon Age, Batman, Uncharted, Assassin's Creed na 100%, FarCry, Battlefield 1, Cywilizacja VI i wiele, wiele innych.

Bardzo dziękuję za opinię, mam nadzieję, że niebawem poprawię te błędy :)
0 +1

377
RE: Którym sposobem nagrywać z konsoli PS4?
Jeżeli chcesz być głównie streamerem, to na kanał wrzucałbym tylko "special'e", mam na myśli bardzo atrakcyjne materiały dla Twojej widowni. Lepiej raz special na miesiąc, niż nasrać gameplay'ami codziennie, bo i tak konwersja(oglądalność między innymi) będzie mała.

Co do miniatur, oprawy graficznej kanału itd., to nie od dziś wiadomo, że ludzie kupują oczami i pozorami, więc to podstawa.

Dorim napisał(a):od zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej nagrywać to co się lubi

Jeżeli celujesz w większą widownię to ciężko będzie to przepchnąć. Możesz pójść na kompromis i odpalać tego cs'a, pubg'a i chociaż spróbować, może ktoś oko zawiesi przez gierkę, ale zostanie dla osoby, a może gry Ci się spodobają. Tu nie tylko chodzi o te dwie gry, ale dobrze wspomniałeś o: BF1, AC, FarCry nowy - to są gry na topie i też będą fajnie ściągały widzów.

BTW. Pracuj, pracuj, bo moim zdaniem masz potencjał i może coś z tego wyjść, tylko trzeba ten kanał bardziej przystosować, pod wymagania rynku.

Pozdro :)
0 +1