Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Serwer w Polsce

Serwer w Polsce
Czy zauważyliście, żeby lokalizacja serwera danej strony w Polsce miała jakikolwiek wpływ na pozycje takiej strony w Google?
0 +1
434
RE: Serwer w Polsce
Różnica jest na 100% między krajami tzn. nadając film z Polski, ciężej trafić do USA. Wewnątrz kraju też to działa, lecz nie jestem pewien w jakiej skali akurat w Polsce. W smartfonach masz nawet opcję śledzenia Twojej trasy, gdzie chodzisz, aby telefon mógł Ci podpowiadać fajne restauracje/kawiarnie etc.

Co do samej pozycji w Google nie jestem pewny, ale do wieeelu innych rzeczy Twoja lokalizacja ma spore znaczenie, więc pewnie i tutaj też tzn. jeżeli prowadzisz stronę w Warszawie i dotyczy ona bardziej Warszawiaków niż innych ludzi, to wielce prawdopodobne, że na terenie Warszawy wszelkie podpowiedzi o twojej stronce będą aktywne, własnie dlatego, że to jest na terenie Warszawy.
0 +1
0
RE: Serwer w Polsce
Lokalizacja serwera nie ma znaczenia.
0 +1
www
178
RE: Serwer w Polsce
Na samo pozycjonowanie, to nie. Ale już na optymalizacje tak.

Choć ciężko tu cokolwiek dodać, bo najważniejsze są zawsze:
a) domena
b) pozycja w guglach

Chociaż i tak od dawien dawna nie masz już PR to i tak jeśli domena jest dobra i idealnie pasuje pod content strony = pozycja
serwer w Polsce? szybkością raczej nie ustąpi serwerom w DE, FR bo i tak szybkość będzie podobna. Ale jeśli mamy porównywać serwer z US lub z Azji, do Polskiego to możliwe jest, że google stosuje algorytmu, który pozycjonuje, po:
c) szybkości/lokalizacji serwera
0 +1
www
RE: Serwer w Polsce
Poczytałem trochę i wszyscy siedzący w temacie twierdzą, że jeśli już, to znaczenie lokalizacji serwera jest mikroskopijne. Ale na logikę - może być tak, że serwer zagraniczny odpowiada dłużej niż ten polski. Dlaczego polski miałby dostawać wtedy jakiegoś plusa do rankingu? Liczy się niezawodność działania.
0 +1
0
RE: Serwer w Polsce
Zalecamy zapoznanie się z rankingiem najlepszych kasyn online https://www.kasynabonusy.com/ . Tutaj znajdziesz dokładne i wiarygodne recenzje, które pozwolą Ci wybrać kasyno online z najlepszym bonusem.
0 +1