Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chronienie Konta

0
Chronienie Konta
Czy partnerstwo na youtube chroni konto przed blokadą ? Albo je obniża w jakimś stopniu, typu biorą to na siebie i tym podobne ?
Tak pytam ponieważ interesuję mnie ta kwestia, aktualnie nic mi nie grozi ;d
0 +1

www
460
RE: Chronienie Konta
Zapewne pytasz o to, bo ostatnio Fabian, Carrioner i kilka innych osób dostało blokady na kanałach...
Odpowiedź brzmi: Nie.
To nie są stare czasy (2012/2013), gdy partnerstwo rzeczywiście dawało Ci dużą ochronę, nawet przed dopasowaniem treści do podmiotów trzecich. Obecnie w jakimś tam stopniu masz większą szansę na odblokowanie zarabiania czy odblokowanie live'a,
jeśli napiszesz do pomocy technicznej swojej sieci. I przede wszystkim dostęp do bibliotek muzycznych - ale nie ma nic za free, bo dołączając zawsze oddajesz część zysków, nawet jeśli wytargujesz 95/5.
0 +1

www
426
RE: Chronienie Konta
Dobre partnerstwo to jest coś z czym YT się liczy. Wszelkie indywidualne odwołania są przekazywane do bota. Jedyny sensowny sposób do odwołań to jest dobre partnerstwo, które ma kontakty w samym YT i jest w stanie zagwarantować Ci ręczne sprawdzenie Twojego filmu przez człowieka.

Dobre partnerstwo da Ci również większą nietykalność, ponieważ YT nie będzie chciało narażać się dużym sieciom partnerskim, bo przecież każdy stracony użytkownik takiej sieci = stracone pieniądze.

Dodatkowo im większy kanał = większe wpływy(chociażby pieniężne) = większa nietykalność.

Ww. informacje potwierdzone przez Kruszwila, któremu też skasowali pierwsze konto, tylko ze względu na dużą ilość zgłoszeń.
0 +1
460
RE: Chronienie Konta
@Sebon,
Ty mówisz o sieciach, w których jest maksymalnie 40 osób i nie ma problemu, żeby ktoś, kto pracuje w Google'u
pomógł partnerowi tej sieci. Większość, do których możesz bez problemu się dostać nigdy Ci tego nie zagwarantuje.
Masz powiedzmy 2 000 userów w sieci i jeśli ta sieć jest tam zweryfikowana w Google, to zawsze te dwie osoby znajdą się,
które mają prawa moderatorskie i sami mogą zdjąć jakieś ograniczenia na konto lub filmik.

Według mnie sprawą priorytetową powinno być zdobycie plakietki weryfikacyjnej (która oficjalnie nic nie daje), a nie szukanie sobie "pleców".
0 +1

www