Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co to jest multiplegrow.co.in?

11
Co to jest multiplegrow.co.in?
Witam serdecznie.
Ostatnio otrzymałem maila od Pana, który sam siebie nazywa Jeremy Reid. Z tego co napisał wynika, że spodobał mu się jeden z moich materiałów i proponuje mi coś na zasadzie współpracy.

"We can help you do so, as we can enhance its Views, Likes, Subscribers,
Comments & Followers by Promoting and boost all types of social media
pages - YouTube, Facebook, Instagram, twitter."

No właśnie i tu pojawia się moje pytanie. O samej firmie/stronie nigdy dotąd nie słyszałem, nie mam pojęcia kim są a przeca we internetach pełno dzisiaj niebezpieczeństw i innych bandziorów. Nie uśmiecha mi się zaryzykować i później utknąć w gównie po same kostki (głową w dół), z drugiej jednak strony jeśli to rzeczywiście realna propozycja współpracy, to dlaczego by nie skorzystać. Jednak dziwi mnie fakt, że zarówno strona jak i treść maila jest po angielsku, jak więc on zrozumiał moje materiały...

Ostateczne pytanie brzmi: czy słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak multiplegrow.co.in? A jeśli tak to możecie opisać co wiecie na ten temat? Za wszelką pomoc będę wdzięczy.
0 +1

536
RE: Co to jest multiplegrow.co.in?
Ty im wpłacasz 50$, a oni wynajmują arabów,chińczyków i turków z multikontami, aby ci nabijali puste suby, lajki i wyświetlenia z watchtimem 5% na film itd.
Chcesz sobie zniszczyć kanał, to to jest najlepsza droga.
Kto normalny nawet czyta na poważnie takie maile? xD
1 +1

www
337
RE: Co to jest multiplegrow.co.in?
ZlyMaciek napisał(a):Kto normalny nawet czyta na poważnie takie maile? xD

Nie trzeba się od razu wymądrzać.

ZlyMaciek napisał(a):Kto

Ktoś, kto chce mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego, z czym ma do czynienia czytając mail o takim charakterze. Ktoś, kto jest na tyle rozsądny, by nie mając tej wiedzy, zwrócić się do hobbistycznych kolegów i koleżanek na forum, pytając w konkretny i zorganizowany sposób o to, z czym takowy mail jest związany.

"xD"

Dorim napisał(a):Ostateczne pytanie brzmi: czy słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak multiplegrow.co.in? A jeśli tak to możecie opisać co wiecie na ten temat? Za wszelką pomoc będę wdzięczy.

Tak jak mówi ci treść maila. Będą ci jedynie nabijać statystyki, które w realny sposób nie wpłyną na twój kanał, wręcz przeciwnie. Zarówno Facebook i jego nowa polityka, która weszła w czerwcu tego roku (oraz inne social media, jak Instagram, który do wspomnianego Facebooka z resztą należy), jak i YouTube, tropią traffic i jego źródła, tym samym sztuczne nabijanie statystyk nabijane przez opłacone źródła, czy to botem, czy kupowanymi polubienia et cetera, są przez te wszystkie serwisy, prędzej czy później, tępione. ;-)
1 +1

www