Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozmowa kwalifikacyjna FrontEnd Developer

11
Rozmowa kwalifikacyjna FrontEnd Developer
Witam serdecznie.
Szykuje mi się niedługo rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko FrontEnd Developera i mam do Was pytanie. Otóż, jakich technicznych pytań mógłbym się spodziewać/z jakimi Wy mieliście styczność. Może bym trafił na jakiegoś rekrutera który podzieliłby się swoimi doświadczeniami :D
Oczywiście wiem, że istnieje coś takiego jak wyszukiwarka, niestety w większości są to pytania dotyczące HTML, CSS, czystego JS, rzadziej jQuery czy AngularJS, a o Angularze2/4 już nie wspomnę. Więc bardziej chodzi mi o tę kwestię frameworkową (czasami bywa tak, że z czegoś korzystamy, coś umiemy, ale nie wiemy jak to nazwać i przez to mogą powstać pewne niezrozumienia), ale jeśli ktoś ma jakieś ciekawe przykłady pytań/zadań z całego FrontEnd-u również byłbym rad, może trafi się coś czego nie wiem :)
0 +1

434
RE: Rozmowa kwalifikacyjna FrontEnd Developer
Najlepiej to mieć wtyki w firmie w której chcesz pracować, bo wtedy "rozmowa kwalifikacyjna" to formalność, a jak dobre wtyki to jej wcale nie ma :)

Nie wiem jaka to firma, jak duża, kim ty jesteś, co umiesz, jakie masz doświadczenie, ale jak nie zrobisz dobrego wrażenia, którego oczekuje pracodawca na danym stanowisku to i tak będzie średnio. Fajnie jest mieć zaplecze np. robiłem xyz dla "tutaj wstaw kogoś w miarę popularnego".

Myślisz, że gdyby Zuckerberg wpadł do tej firmy to by się go pytali o jQuery? Nie, bo to co zrobił w przeszłości jest więcej warte, niż to czy on w ogóle zna się na programowaniu. Tak samo w Twoją stronę, jak masz wyniki to nikt nie będzie pytał Cię o takie same głupoty, jak innych kwalifikujących na stanowisko.
0 +1
0
RE: Rozmowa kwalifikacyjna FrontEnd Developer
Gdzie mogę znaleźć najlepszy bonus w kasynach online? Jak to jest tutaj kasyno na żywo
0 +1