Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak Poprawnie Robić Miniaturki na Youtube

1 239
RE: Jak Poprawnie Robić Miniaturki na Youtube
Ale zaraz zaraz. To ta "zmiana tempa mówienia" jakaś nowa technika utrzymywania widza?
No bo jeden z drugim o tym wspomina a ja sobie nie przypominam bym gdzieś czytał o takim triku w miliardach poradników pt. jak się wybić.
0 +1

www
372
RE: Jak Poprawnie Robić Miniaturki na Youtube
To jest pewnie jakiś raper new schoolowy i nagrywa mumbling rap i dlatego tak ma xD


Myślałem, że to jakiś porządny poradnik z programu graficznego, a chociażby coś co jest sensownie wytłumaczone, a to tłumaczy nic, a no i nie rozumiem większości...
0 +1
0
RE: Jak Poprawnie Robić Miniaturki na Youtube
Mnie tam tą metodą nie utrzymałeś a przyczyniłeś do wyłączenia filmu :) Dziwne są teraz te sposoby na zatrzymanie widza na dłużej :P
0 +1
0
RE: Jak Poprawnie Robić Miniaturki na Youtube
Moim zdaniem poradnik jest słaby. Raz, że głośność audio jest zbyt mała, za szybko mówisz i niewyraźnie, to dwa, rady tylko zachęcają do powielania błędów najpopularniejszych YouTuberów.
Tak, miniaturka powinna przedstawiać to co jest w filmie, ale nie, wielkie litery i milion wykrzykników/znaków zapytania/obu, nie jest zachęcające. No chyba, że lubisz mieć młodszą widownię, ale to raczej nie o to chodzi. Według mnie miniaturka powinna być minimalistyczna: tytuł, tło z gry jakiej dotyczy/ewentualnie my sami, jeśli to vlog czy relacja. Wielkie litery wyglądają po prostu brzydko i ja osobiście mam wrażenie, że ktoś je stosujący ma mnie za ślepego idiotę, który NA PEWNO NIE UMIE CZYTAĆ I NIE ZROZUMIE BEZ CAPS LOCK'A. A wykrzykniki i znaki zapytania w nadmiernej ilości bardziej sugerują typowo "gimbusiarki" charakter kanału/materiału.
0 +1