Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zmienic kontent kanału i wizerunek na Youtube?

2
Jak zmienic kontent kanału i wizerunek na Youtube?
Hej, mam dość nietypowy "problem". Miał z Was ktoś tak, że nagrywał jedną grę która zaczęła mieć dość dużą oglądalność i wasz kanał zgromadził dość dużo osób oglądających daną grę, ale ta gra wam się znudziła/ przestaliście mieć ochotę ją nagrywać etc. jednak inne serie na waszym kanale nie cieszyły się już taką popularnością? Otóż tak, prowadze kanał (11 tys subów) który zamienił się w kanał o tematyce the sims 4, próbowałam innych gier Outlasta, Residenta, Life is Strange... jednak ciągle pojawiały się pytania "kiedy simsy", a ogladalnosc byla bardzo niska... ma ktoś jakiś pomysł jak wprowadzić zmiane kontentu? Bo łatka, słodkiej dziewczynki nagrywającej słodkie simsy mnie już denerwuje... czy raczej musze pogodzic się z tym ze na moim kanale raczej nic oprocz simsow nie ma prawa egzystowac
0 +1

403
RE: Jak zmienic kontent kanału i wizerunek na Youtube?
Masa ludzi się przebranżawia: Miley Cyrus, Justin Bieber, nasz kochany Young Multi, Blowki, Rezigiusze i masa innych ludzi, bo o to chodzi w show biznesie, że trendy się zmieniają i trzeba umieć odpowiednio manipulować contentem tak, aby być na topie i nie utonąć w napływie nowej fali mody.

Czy da się przebranżowić? Tak, ale trzeba mieć do tego głowę, albo "zespół"(w przypadku np. takiego Biebera był to cały team PR'owy). Czy ty to zrobisz dobrze i czy zastąpisz obecny content czymś lepszym? NIE MAM POJĘCIA. Tak, czy siak musisz się przygotować na stratę tych widzów jakich masz, bo przecież o to Ci chodzi. Zmieniając content, zmienisz ludzi na swoim kanale, bo inaczej się nie da. Tylko, że jeżeli Ci nie "wyjdzie" to pamiętaj, że możesz zrazić swoich obecnych widzów.

BTW. Oglądałem Twoje filmiki i tutaj piszesz, że łatka "słodkiej dziewczynki" Cię denerwuje, a może ty po prostu jesteś "słodką dziewczynką", a nie "zimną suką"? Słodziutka muzyczka w tle filmu, słodziutkie zmiękczanie wyrazów, nieporadne/niewinne gesty rękoma/mowa ciała, dla mnie po prostu jesteś "słodką dziewczynką".

Na moje oko nie zrobisz tego przebranżowienia porządnie i powinnaś poświęcić obecny kanał tylko i wyłącznie The sims. Załóż drugi kanał. Nie zrazisz obecnych widzów, nie ryzykujesz nic, a promować swój drugi kanał możesz również na obecnym.
0 +1
2
RE: Jak zmienic kontent kanału i wizerunek na Youtube?
Sęk w tym że, większość rzeczy na moim kanale jest dobierana pod widzów. Wychodzę z założenia, nie wiem czy to dobrze czy źle, że widownia którą posiadam na swoim kanale, powinna oglądać słodkie filmy, a simsy niestety kojarzą mi się ze słodką muzyczką i słodkim głosem, nie umiem przeklinać na simsach ponieważ nie pasuje mi to do nich. Za to gry np. nagram Oulasta, automatycznie idą mi unsuby :/ bo moi widzowie takiego czegoś nie akceptują. A nagrywanie samym simsów mnie już męczy.
Szkoda że nie ma jakiegoś poradnika do tego jak zmienić kontent żeby nie stracić a zyskać :// bo też nie chodzi o to aby robić w życiu coś co zupełnie mnie nie interesuje
0 +1

403
RE: Jak zmienic kontent kanału i wizerunek na Youtube?
Kotku, zastanów się nad moją propozycją drugiego kanału, bo to jest bardzo bezpieczna i sensowna opcja. A na kanale o Simsach daj ludziom Simsy. Ludzie lubią monotematyczność i przyzwyczaili się do Simsów i subują dla Simsów, dajesz im coś innego to jest bunt - jak sama wspomniałaś, unsuby.

ChemicalKitty napisał(a):bo też nie chodzi o to aby robić w życiu coś co zupełnie mnie nie interesuje

Tak, jak mówię. Rób dwa kanały.
0 +1
0
RE: Jak zmienic kontent kanału i wizerunek na Youtube?
Drastyczna zmiana kontentu niestety w 90% kończy sie niską oglądalnoscią. Najlepiej by było nagrywać stary kontent raz na jakiś czas by uspokoić widzów, a nadal kreować swój ''nowy'' wizerunek strając sie pozyskać nowych odbiorców.
0 +1
www