Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Carrioner przechodzi na Dailymotion!

439
Youtube-red  Carrioner przechodzi na Dailymotion!
Niektórzy interesujący się tematem mogli już słyszeć, że Carrioner po długiej, długiej walce przegrał z YouTubem i stracił swój kanał,
na którym zdążył zgromadzić ponad 80 000 widzów. Zanim ten fakt miał miejsce, w związku z wieloma bezpodstawnymi ograniczeniami
na filmach, zaczął szukać alternatywy. Niestety, jak się okazało, serwis Vid.me kończy swoją karierę (podobnie jak YouTubowy kanał Carrionera  Lol) w związku z czym Carrioner musiał poszukać jeszcze innej alternatywy... 
I takim oto sposobem zagościł na Dailymotion: http://www.dailymotion.com/CarrionerShow

Sam trochę się dziwię, że od samego początku wolał siedzieć na tak badziewnym serwisie, zamiast wybrać coś poważniejszego.
Jakby nie patrzeć, to temat Dailymotion był już wałkowany na naszym forum wiele lat temu.

Czyżby w końcu nadszedł ten dzień, gdy zagrajmerzy i vlogerzy zaczną porzucać lewacki YouTube na rzecz Dailymotion?  Zawstydzony

PS. Ja na tę chwilę nie mam zamiaru przechodzić na tamtą badziewną stronkę, która działa 10x gorzej, niż YT.
0 +1

www
373
RE: Carrioner przechodzi na Dailymotion!
Bosh... YT ma monopol i widownie, jakiej nie mają inne podobne stronki razem wzięte nawet w 1%. Wyjście z YT oznacza koniec kariery, a nie jej rozwój. Nawet dla sporych kanałów jak Carrioner, a co dopiero mówić o malutkich kanałach po kilkadziesiąt/kilkaset widzów.

Już nie mówię o inwestowaniu ogromnej kasy w przekupienie dużych kanałów na swój serwis, cały marketing i masa innych rzeczy, która wyrażana jest w milionach dolców, ale realnie żaden serwis nie jest w stanie nawet dorównać interfejsowi YouTube, a co dopiero mówić o dalszych losach tego serwisu.

Szkoda strzępić ryja, YT ma monopol i tyle...
0 +1
439
RE: Carrioner przechodzi na Dailymotion!
Ale zdajesz ty sobie z tego sprawę, że Carrioner nie jest jedynym "sporym" youtuberem, któremu youtube w ostatnim czasie zablokował kanał z powodu niedojebanego systemu?
0 +1

www
19
RE: Carrioner przechodzi na Dailymotion!
Jeżeli zaczną ludzie przechodzić na DM w większej liczbie niż pojedyncze sztuki, to warto będzie się tym zainteresować :)
0 +1

2
RE: Carrioner przechodzi na Dailymotion!
Również mi się nie wydaje, by przechodzenie dużych youtuberów na inne portale takie jak DM czy inne miały jakikolwiek wpływ na rozrost owych stron. Sam kiedyś próbowałem OGLĄDAĆ jakieś ciekawe materiały na DM, jednakże no... nie wygląda to dobrze. Ani się tam wybić, ani wygodnie oglądać materiałów.
1 +1
www
19
RE: Carrioner przechodzi na Dailymotion!
Jeżeli ludzie nie będą próbowali coś zmienić to wtedy YT postanowi samo coś zmienić na jeszcze gorsze niż jest teraz
1 +1